gebe
  1. makber

makber Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

dikkat dikkat imzamı deniyorum...

Konu, 'Deneme Odası' kısmında makber tarafından paylaşıldı.

niye olmuyo yaaaaa

Son düzenleme: 3 Şubat 2009
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    966
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: dikkat dikkat imzamı deniyorum...
    merhaba makber yapmak istediğin imzan için yardımcı olabilirim. ne istiyorsan lütfen bana pm at :)

3. DєRiи яocк

DєRiи яocк Forum Okuru

ahh ahh benim imzam için pasaklı ne kadar ugraşmaıltı

dikkat dikkat imzamı deniyorum... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dikkat

Dikkat

Bilinçli algılamada (bkz.) duyu organları bilgiyi bütünüyle değil, seçerek alır. Hattâ herhangi bir zamanda, algı alanındaki yalnızca tek bir görünüm, kişinin aktif ilgisinin odağı, yani dikkat objesi olur. Genel bilinç alanının içindeki benzer dikkat odakları da, daha derinde yer alan yöneltilmiş düşünce proçeslerinin seyrini belirler. Dikkat istemli veya istemsiz olabilir. Dikkatle ilgili...
  2. dikkat!..

dikkat!..

Yaz aylarında artış gösteren ishal konusunda halk arasında çok fazla yanlış inanış olduğu bildirildi. Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Çocuk Hastalıkları Ana Bilim Dalı Öğretim Üyesi Prof. Dr. Mustafa Öztürk, yaz aylarında mikropların gıdalarda daha kolay barınma olanağı bulması nedeniyle ishal vakalarının arttığını belirtti. Son dönemde bazı illerde ishal salgını vakalarının görülmeye...
  3. Dikkat.

Dikkat.

KONTÖR sahtekarları şimdi de Seda Sayan'ın reklamlarında oynadığı kola firmasının kampanyasını kullanarak dolandırıcılık yapmaya başladı. Adapazarı'nda son 1 hafta içerisinde bu firmanın kampanyasına katıldıkları düşünen yaklaşık 50 kişi, dolandırıcılara binlerce kontör kaptırdı. Adapazarı'nda çok sayıda kişi, ödül kazandıklarını düşünüp, kendilerine kısa mesaj olarak atılan ‘Danışma...
  4. Başbakanımızın İmzasına Dikkat Ettiniz mi ?

Başbakanımızın İmzasına Dikkat Ettiniz mi ?

başbakanın imzası başbakanın imzası nasıl Sevgili melekler, nette gördüğüm ve bana çok ilginç gelen bir haberi sizlerle paylaşmak istiyorum. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan 'ın imzasını hiç gördünüz mü bilmiyorum ama imzada çok enteresan bir özellik göze çarpmış. Sayın Başbakanın imzası 90 derece sağa döndürülüp dik bir konuma getirildiğinde Karadenizli bir insanın karikatürize edilmiş silueti...

Sayfayı Paylaş