gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Dikkat ett düşecek :)

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Dikkat ett düşecek :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Düşeceksin Dillere

Coşkun Sabah - Düşeceksin Dillere

Sürmeleri sürüme Salınarak yürüme KorkuyoruM A kızım Düşeceksin dillere Dillere dillere düşeceksin dillere (2) Allanma öylesine Pullanma böylesine KorkuyoruM A kızım Düşeceksin dillere Nakarat
  2. Helal ettım hakkımı????

Helal ettım hakkımı????

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İran kaybetti doğalgaz düşecek

İran kaybetti doğalgaz düşecek

Doğalgazda beklenen haber nihayet geldi. Enerji Bakanlığı, uzun süredir İran'ın peşindeydi. Nihayet o dava sonuçlandı. Enerji Bakanlığı'ndan bir yetkili, Botaş'ın İran'a karşı doğalgaz fiyat revizyonu yapılması ve gazın kalitesinden kaynaklanan zararın tazmini için açtığı tahkim davasını kazandığını söyledi. Reuters'a bilgi veren yetkili, "Dava sonuçlandı. Henüz ayrıntılar tam olarak...
  4. Askerlik Düşecek mi

Askerlik Düşecek mi

askerlik düşecekmi askerlik düşecekmi son dakika 2011 2011 son dakika Ben 6 aya kadar askere gideceğim. Acaba askerlik düşecek mi ? Bu siyasetçileri vallahi anlamıyorum. Tam seçim zamanı insanların önüne birşeyler atıyorlar. Bizlerde muhallakta kalıyoruz be kardeşim. Bir türlü tam olarak cevap bulamadım da yardımı olurmusunuz. Askerlik düşecek mi ?

Sayfayı Paylaş