gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

DİKKAT! Kaynak Gösterilmesi Hakkında

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

Sevgili Melekler Mekanı üyeleri, Sitemizde açılan konularda kaynak gösterilmesi mecburidir.

Bu nedenle hangi siteden alıntı yaparsanız yapın, o sitenin kaynağının konu altında belirtilmesi gerekmektedir.

Örnek: www.bbb.com diye bir siteden alıntı yaptınız.

konunun en altına Kaynak: bbb.com olarak yazılacaktır. Ancak sitelerin adları başına www konmadan belirtilecektir.

Bu konuya bütün üyelerimizin gereken hassasiyeti göstereceğinden kuşkumuz bulunmamaktadır.

Emeklerinize ve paylaşımlarınıza teşekkür ederiz.

NOT: Sitemize kayıt olan her kullanıcı iş bu kuralı kabul etmiş sayılacağından, kişilerin yazacağı yorumlar kendilerini bağlamaktadır. Yapılan ve yapılacak yorumlardan sitemiz sorumlu değildir.

Saygılarımızla

M.M. Yönetimi
    *****-Ecelin-Bilge

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: DİKKAT! Kaynak Gösterilmesi Hakkında
    buna özen göstermeyenlerden biride bendim daha doğrusu bilmiyordum.teşekkürler

DİKKAT! Kaynak Gösterilmesi Hakkında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kaynak

kaynak

http://www.youtube.com/watch?v=OYXtVG7Aqpo
  2. Kaynak Saç Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kaynak Saç Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

kaynak saç kaynak saç bakımı kaynak saç kaynak saç nasıl yapılır dikkat edilmesi gerekeneler ile ilgili bilgiler burada melekler. Saç uzatmanın en kolay yolu şüphesiz kaynak saç yaptırmak melekler :) Saç uzatmak için hiç öyle saç bakımı , saç maskesi uğraşamam diyenlerdenseniz , sizin için en kolayı kaynak saç yaptırmaktır. Özellikle önemli bir davet ya da düğün öncesi hazırlık olarak tercih...
  3. Silikon Saç Kaynağı Hakkında Tüm Bilgiler

Silikon Saç Kaynağı Hakkında Tüm Bilgiler

silikon saç kaynağı silikon kaynak silikon kaynak nasıl yapılır ile ilgili bilgiler burada melekler. Daha önce ki konularımızda kısa saç kullanmaktan bıkıp kısa saç uzatmak için kaynak saç tercih edebileceğinizden uzun uzun bahsetmiştik melekler :) Kaynak saç çeşitleri içinde ilk kullanılanından bahsetmek istiyoruz şimdi sizlere, silikon saç kaynağı. Silikon saç kaynağı yapılırken kaynak...
  4. İç anadolu bölgesinin su kaynakları hakkında bilgi

İç anadolu bölgesinin su kaynakları hakkında bilgi

Kızlar bana iç anadolu bölgesinin su kaynakları nelerdir sorusuna cevap olacak bilgiler gerekiyor. Bıktım bu veledin ödevinden :) Lütfen yardımcı olur musunuz tşk.

Sayfayı Paylaş