gebe
  1. Lamazi

Lamazi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    0

Dikkat!... Meteoroloji’den yeni bir “sel” uyarısı daha yapıldı!...

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında Lamazi tarafından paylaşıldı.

[FONT=Times
    New Roman, Times, Serif]Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü'nden yapılan açıklamada, Balıkesir bölgesinin bugünden itibaren Akdeniz üzerinden gelen serin ve yağışlı havanın etkisi altına girdiği, yarın özellikle kıyı kesimlerinde kalan körfez ilçelerinde etkili sağanak yağış beklendiği, vatandaşların sel olaylarına karşı dikkatli ve tedbirli olması istenildi.
    Meteoroloji Balıkesir Bölge Müdürü Ramazan Özger imzasıyla geçilen meteorolojik ihbarda, bölgenin bugünden itibaren Orta Akdeniz üzerinden gelen serin ve yağışlı havanın etkisi altına girdiği bildirildi. Buna göre, Balıkesir'de yarın sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışların görüleceği, yağışların öğle saatlerinde kıyı kesimlerimizde (Ayvalık, Burhaniye, Edremit ve Altınoluk ilçelerinde) yer yer etkili olacağı tahmin edildiği açıklandı. Rüzgarın ise Güney (Lodos) yönlerden orta, yarın ise kuvvetli ve fırtına şeklinde eseceği tahmin ediliyor. Rüzgarın Balıkesir bölgesinin genelinde etkili olması beklenirken, saatte 40 ila
    60 km, zaman zaman [FONT=Times New Roman, Times, Serif]70 ila [/FONT][/FONT][FONT=Times New Roman, Times, Serif]90 km hıza ulaşması öngörülüyor. Beklenen sağanak yağışların ve kuvvetli rüzgarın neden olacağı olumsuz şartlara karşı (su baskını, yıldırım, çatı uçması, ulaşımda aksamalar v.b. gibi) vatandaşlar ve ilgililer tedbirli olmaları konusunda uyarıldı.[/FONT]

Dikkat!... Meteoroloji’den yeni bir “sel” uyarısı daha yapıldı!... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Bir Yetenek Daha :D

Yeni Bir Yetenek Daha :D

Yeni bir yeteneğimi daha dünyaya duyurmak istiyorum. Çok güzel bardak kırarım, hiçbir yerde göremeyeceğiniz kadar enteresan şekiller yaratabiliyorum bardak kırarak. :hhh: Bu yeteneğimin altında yatan özü henüz keşfedebilmiş değilim ama bu konuda kesinlikle süperim. Eşim öyle diyor :D:D:D Kaç tane kırdım bu güne kadar bilemiyorum. :D:D Yani demem o ki bu konuda kimse benimle boy ölçüşemez
  2. yeni bir oyun daha...

yeni bir oyun daha...

Evet Meleklerim, Yeni oyunumuz başlıyor. Herkes yerini alsın. İşte Oyunumuz; Ben hayatımda hiç.... deyip başlıcam ve benden sonraki benim yapmadığım şeyi yapıp yapmadığını söyleyip kendi yapmadığı bişeyi söylücek ve böylece devam edicez
  3. Iste yeni bir Icaat daha :)

Iste yeni bir Icaat daha :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Ergenekon'dan yeni bir gözaltı daha

Ergenekon'dan yeni bir gözaltı daha

Ergenekon soruşturması kapsamında Kütahya'da gözaltına alınan bir kişi İstanbul'a getirildi. Gözaltına alınan kişinin Ş.Urfa'da dolandırıcılık yaptığı ileri sürüldü İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şubesi Müdürlüğü ekipleri, Kütahya'da Y.T. adlı bir kişiyi gözaltına aldı. Ergenekon Operasyonu kapsamında gözaltına alınan Y.T.'in Urfa'da çok sayıda dolandırıcılık olayına adı...
  5. Yeni bir Melek daha (:

Yeni bir Melek daha (:

Selammmm ben Sevda, Berlin'den katiliyorum, yasim 18 burayi tesadüfen buldum ve cok begendim, hemen de üye oldum umarim iyi vakitler geciririz (:

Sayfayı Paylaş