gebe
  1. dj_oznur_24

dj_oznur_24 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Dikkat şampuaninizi Inceleyin Dimethicone Var Mi ???

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında dj_oznur_24 tarafından paylaşıldı.

dimethicone dimethicone nedir ne demek dımethıcone MERHABA ARKADAŞLAR BURDA ÇOK SEVDİĞİM BİR ARKADAŞIMM OLAN XHÜZÜNX ÜMDEN ÖĞRENDİĞİM VE GERÇEKTEN DOĞRU OLAN BİR BİLGİYİ SİZLERLE PAYLAŞMAK İSTEDİMM. ŞAMPUANLARDA BULUNAN DİMETHİCONE (SİLİKON) KİMYASAL MADDESİ SAÇLARIN DÖKÜLMESİNE NEDEN OLUYOR... BEN KENDİ KULLANDIĞIM ŞAMPUANIN İÇERİĞİNE HEMEN BAKTIM VEEE MAALESEFF DİMETHİCONE VAR. HEMEN BIRAKTIMM VE İNANIN İPEK ŞAMPUANINDA BİLE BU MADDE YOK HEMEN ONLA YIKADIM VE VALLAHİ SAÇIM 2 AYDIR İLK KEZ BİKAÇ TEL DÖKÜLDÜ [​IMG] NORMALDE TUTAM TUTAM YIKARKEN YİNE AYNI BİR DE KURUTURKEN ONDAN HARİÇ YÜRÜRKEN DÖKÜLEN SAÇLARIMDA AZALMA OLDU [​IMG] SEVGİLİ ARKADAŞLARR KULLANDIĞINIZ ŞAMPUANLARIN İÇERİĞİNE Bİ BAKIN DERİM
    ALINTI...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Dikkat şampuaninizi Inceleyin Dimethicone Var Mi ???
    mutlaka bakacagım..inanılmaz bişey
    dmekki o yüzden oluyormuşemeğine sağlık:D

3. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

paylaşım için sağol canım.. teşekkür ederim

4. meleğim_rüzgarım

meleğim_rüzgarım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

eevet benımde saclarım tutam tutam dokuluyodu ama sampuanımı degıstırdım cokta menunum ya yıpranmıs gorumtu artık yok saclarımı ılk defa kestırmeden uzatabıldm sac dokulmesı asla yok ve kıme tavsıye ettıysem onlarda memnun

5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    ewet doğru benim kullandığım şampuandada var değiştirdim şampuanımı bunu duyduktan sonra.çok saol teşekkürler

Dikkat şampuaninizi Inceleyin Dimethicone Var Mi ??? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Var Misin ?

Var Misin ?

Saatlerdir bilgisayarın başında oturuyordu, hala beklediği mail gelmemişti. Silkindi. Kaç saat olmuştu bilgisayar başına oturalı? Oooo! İki saatten fazla olmuş, koskoca iki saat? Arkadaşları yemeğe davet etmişti, Sinan sinemaya, oda arkadaşları ise fal partisine.. Hiçbirini kabul etmemişti. Şimdi bu ücra internet cafede gelecek o maili bekliyordu. Daha ne kadar sürecekti? Kimbilir belki,...
  2. Şampuan

Şampuan

Saçlarınızı şampuanladığınızı görmek; bazı dert ve sıkıntılardan çok kısa bir süre sonra sıyrılacağınız anlamına gelir. Bol miktarda köpük görmek, hayal dünyasında yaşadığınızı; artık ayaklarınızın yere basması gerektiğini bildirir. Rüyada saçlarınızı şampuanladığınızı gördüyseniz, birtakım sıkıntı ve sorunlardan yakında kurtulacağınız anlamına gelir.Saçlarınızı şampuanladığınızı görürseniz;...
  3. şampuan seçerken dikkat edilmesi gerekenler

şampuan seçerken dikkat edilmesi gerekenler

saçımıza en uygun şampuanı seçmek için faydalı bir konu buyrun hanımlar:) Şampuan, saç bakımının ilk adımıdır. Seçerken, saçınızın yapısına ve gereksinimlerine uygun olanları tercih edin. Unutmayın...seçim kadar doğru uygulama da önemlidir. Şampuandan önce, saçınızı mutlaka fırçalayın. Böylece saçınız birikmiş olan tozlardan arınacak ve şampuanın etkisi artacaktır. Şampuanı saçınıza...
  4. saç bakımı onarımı nasıl yapılır şampuan tavsiyeniz var mı ?

saç bakımı onarımı nasıl yapılır şampuan tavsiyeniz var mı ?

Saçlarım maşa düzleştirici gibi şekil vericiler nedeniyle epey yıprandı. Onarmak istiyorum. Önerebileceğiniz Krem,Şampuan v.b. var mı ?
  5. Sarımsak Şampuanı Saç Dökülmesini Önler mi?

Sarımsak Şampuanı Saç Dökülmesini Önler mi?

Saç ürünleri tanıtımında muhtemelen sizinde dikkatinizi çekmiştir. Reklamlarda sıradan yüzler yerine artık topluma mal olmuş ünlü isimleri kullanıyorlar. Geçtiğimiz aylarda çam yağı şeklinde bir ürünle Tanju Çolak, devamında Tümer Metin ve şimdide evlilik proğramlarının olmazsa olmazı Uğur Aslan ile devam ediyor. Hazırlanan konuşma metninde Aslan kendisininde saç dökülmesi sorunu olduğunu...

Sayfayı Paylaş