gebe
  1. BöğüRTLen

BöğüRTLen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Dikkat taciz var!

Konu, 'Komik Resimler' kısmında BöğüRTLen tarafından paylaşıldı.

taciz:D

2. dino_02

dino_02 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dikkat taciz var!
    çok güzel kız

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

ayy zamane bebekleri ne fenaa:hhh:

4. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

puhahahahahahaaaaaa..emegıne saglık

Dikkat taciz var! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. "Dikkat Yazılı Var"

"Dikkat Yazılı Var"

Aşağıdaki yazılar Ahmet Gülüm öğretmenin "Dikkat Yazılı Var" ve "Yine mi yazılı var" adlı kitaplarından. Hepsi gerçek sınavlardan veya cevaplardan alınmış. Öğretim sistemimizin başarılı! yönünü ortaya koyuyor (gülüyoruz ağlanacak halimize...) Kazasker nedir? Yolunmuş kaza kazasker denir Cemal/Orta-2 -- Ölçek çeşitleri nelerdir? --Boy ölçeyi, kilo ölçeyi ve kesir ölçeyi...
  2. Dikkat Yazili Var?

Dikkat Yazili Var?

Dikkat Yazılı var Kazasker nedir? Yolunmus kaza kazasker denir Cemal/Orta-2 Olcek cesitleri nelerdir? Boy olceyi,kilo olceyi ve kesir olceyi Ayse/Ortaokul-2 Dunyamiz nasil olusmustur? Dunyamizi insanlar kurmustur. Dunyamiz temiz sular,temiz hava ve temiz yollari yani temiz yollarla dunyamiz guzel bir sekilde olusur. Seda/Ortaokul-2 Turkiye'nin ozel konumunu aciklayiniz. Turkiye cok ozel bir...
  3. Dikkat Yazılı Var!

Dikkat Yazılı Var!

Kazasker nedir? Yolunmus kaza kazasker denir Cemal/Orta-2 Olcek cesitleri nelerdir? Boy olceyi,kilo olceyi ve kesir olceyi Ayse/Ortaokul-2 Dunyamiz nasil olusmustur? Dunyamizi insanlar kurmustur. Dunyamiz temiz sular,temiz hava ve temiz yollari yani temiz yollarla dunyamiz guzel bir sekilde olusur. Seda/Ortaokul-2 Turkiye´nin ozel konumunu...
  4. Göbeğiniz varsa dikkat !

Göbeğiniz varsa dikkat !

Kızlar karın çevresi ve göbekte biriken yağların hayatı tehdit edici bazı problemlere yol açabileceği kesin..Göbek herkeste az çok vardır.Peki göbek ne gibi hastalıklara yol açabilir?Şimdi beraber okuyalım.. Genelde “gövdesel şişmanlık” veya “elma tipi kilo alma” olarak tanımlanan bizim “göbek-gıdık kilosu” diye adlandırdığımız bu tür kilo kazanımlarının yol açtığı sağlık sorunlarının en...
  5. taciz :(

taciz :(

az önce otobüsten indim eve doğru yürüyodum karanlıktanda çok korkarım ama mecburen geçmek zorundaydım o sokaktan. ıssızdı kimse yoktu karsıdan bi adam bana doğru geldi nereye gidiyosun karanlıkta tatlım seni yerler ama kimse yemeden ben yiyim dedi :uhu: imdaatt dememle azımı kapatması bir oldu yere düştük öpmeye çalıştı üzerimdekini yırttı, eteğimi sıyırdı çorabımı yırttı o sırada bi adam...

Sayfayı Paylaş