gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

dikkat tuzağa düşmeyin

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Alışveriş listesi Alışveriş merkezine gitmişim. Birkaç parça kahvaltılık alıp çıkacağım, fazla oyalanmadan reyonlar arasında geziniyorum. O sırada gözleri yaşlı bir teyze yanıma yaklaşıyor. Ölen kızına çok benzediğimi, beni bir kere kızının yerine öpüp öpemeyeceğini soruyor. Kıramıyorum teyzeyi, yanaklarımdan hasretle öpüyor. İçim kötü oluyor, bir şey diyemeden alışverişime geri dönüyorum. Bir süre sonra teyzeyle kasa kuyruğunda tekrar karşılaşıyoruz. Teyze hemen önümde duruyor. Sıramı beklerken birden aklıma almam gereken bir şey daha olduğu geliyor. Teyzeden yerimi tutmasını rica ediyorum. Tabii ki diyor gözü yaşlı tezye bana sevgi dolu bakarak. Gidip hemen listemdeki son malzemeyi de alıp sıraya geri dönüyorum. Sıra çoktan teyzeye gelmiş, aldıklarını paketlemiş, çıkmak üzere. Bana son bir kez yaklaşıp eğer çok garipsemezsem sanki kızıymışım gibi arkasından "Güle güle anne" diye el sallayıp sallayamayacağımı soruyor. E garipsiyorum tabii ama bunu, kızıyla vedalaşma şansı bulamamış bir annenin dileği olarak nitelendiriyor ve kendisini kıramıyorum. Kadın dışarı çıkarken ben de arkasından anne anne diye diye el sallıyorum. Bu sırada aldıklarımı kasadan geçiren görevli bana dönüyor ve borcunuz "124YTL" diyor. Nasıl olur, benim aldıklarımın toplamı 50 YTL bile etmez dememe kalmıyor kasiyer açıklıyor, "Aldıklarınızın bir kısmını anneniz götürdü bile." Ben bunu nasıl yedim ya? Magmada başımı vurabiliceğim kaç taş var? Tek tek vuracağım!
    alıntıdır

2. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: dikkat tuzağa düşmeyin
    ayyy ne kadar kötüüü bişeee iyi niyettenn yararlanan şu insanlaraaa çok kızıyorummm çokkkk :(

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: dikkat tuzağa düşmeyin

evet yaa bakarmısın kadının fenalığına eline sağlık cemoş.

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    Cevap: dikkat tuzağa düşmeyin

ayyy berbat bir suistimal çok kötü dolandırıcılık yaaa

dikkat tuzağa düşmeyin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. KEY tuzaklarına dikkat

KEY tuzaklarına dikkat

KEY alacaklılarına internet üzerinden kurulan tuzağa dikkat. Sakın bu maili açmayın. O tuzak mailde bakın ne yazıyor? KEY ödemelerini alabilmek için 8.5 milyon çalışan Ziraat Bankası şubelerinin önünde kuyruklar oluştururken bazı fırsatçılar da internet üzerinden halkı dolandırmaya çalışıyor. Halkı dolandırmaya kalkan sahtekarlar, hazırladıkları büyük harf karakteri ile yazılı...
  2. Kilo tuzaklarına dikkat

Kilo tuzaklarına dikkat

Severek yediğimiz lezzetli yiyecekler hatta bazen diyet diye yediğimiz bazı sağlıklı gıdalar; aslında masum görünen kalori bombaları olabiliyor. İşte dikkat etmeniz gereken yiyecekler... Evet, yeşillik yiyenler aynı zamanda ciltlerine de inanılmaz bir iyilik yapıyor, içerdiği hücreleri aktive eden folik asit çoğunlukla genç kadınlarda eksik olan bir madde. Latince yaprak anlamına gelen...
  3. Bu Moda Tuzaklarına Düşmeyin

Bu Moda Tuzaklarına Düşmeyin

moda Biz kadınlar alışveriş için yaratılmışız :D:D Modayı takip etmeyi severiz. Kimimiz baştan aşağı tüm görüntümüzle moda esintileri yayarken, kimimiz klasik seçimlerimize renk katacak küçük sürprizlerle modayı hayatımıza sokarız. Her şey bu kadar kolay olsa keşke. Aksilikler de olur elbet. Göz kamaştırmayı hayal ederken tuzağa düşmeyi kim ister? En sık düşülen moda tuzaklarını ve...
  4. Dikkat! "1 Haftada 800 Lira Kazanmak İster misiniz?" Tuzağına Düşmeyin! Mutlaka Okuyun!

Dikkat! "1 Haftada 800 Lira Kazanmak İster misiniz?" Tuzağına Düşmeyin! Mutlaka Okuyun!

oturduğunuz yerden para kazanın, oturduğunuz yerden para kazanmak, internetten para kazanma Sevgili melekler, son derece önemli bir konuda sizleri uyarmak için bu konuyu açıyoruz. Kadınlara oturdukları yerden 800 TL'ye iş vaadinde bulunan bir site Facebook'ta binlerce takipçisi olan fan sayfalarını kullanıyor ve kadınları tuzağına çekmeye çalışıyor. İnternet üzerinden editörlük yapmayı...
  5. Anket Doldurarak Para Kazanma Tuzağına Düşmeyin

Anket Doldurarak Para Kazanma Tuzağına Düşmeyin

internetten anket doldurarak para kazanma,internetten anket doldurarak nasıl para kazanılır,internetten anket doldurarak para kazanılırmı,internetten nasıl para kazanılır,internetten anket doldurarak para kazanma hakkında bilgiler Mail kutuma düşen bir internet sitesi sloganıyla resmen yarıldım.Günde 4 $'dan 12 anket doldurursam 48 $ ayda 768 $ kazanacakmışım. Öyle para kazanılsaydı site...

Sayfayı Paylaş