gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

dikkat!!! uyanık olmakta fayda var!!!

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

Uyanık olun bu uyarıyı çevrenizdekilere de yapın:)Akıllara zarar ne dolaplar dönüyor .
    Bir benzin istasyonunda arabasına benzin doldurmakta olan bir bayanın yanına gelen birisi boyacı olduğunu
    söyleyerek, hizmet amacıyla kibarca kartını sunuyor.
    Kartı aldıktan sonra arabasına biniyor bayan. Adam da, başkasının kullandığı bir arabaya giriyor.
    Bayan, istasyondan çikmaya hazırlanırken, arkadaki arabanın da ayni anda istasyondan çıktığını ve kendisini takip
    ettiğini farkediyor.
    Tam o sıra da bir başdönmesi ile beraber zor nefes almakta olduğunu hissediyor bayan.
    Camı açmak isterken, adamın verdigi kartı alan elinden tuhaf bir koku aliyor
    Arkadakilerin de nerdeyse kendi arabasina yapışırcasına yaklaştıklarını görüyör.
    Kaybedecek zaman olmadığını düsünerek basıyor gaza, o hızla giderken ilk gelen park yerine dalıveriyor.
    Sert bir frenle durduruyor arabayı, ayni anda da kısa aralıklarla bastığı klaksonla imdat isareti verircesine
    durmadan velvele saçiyor ortalığa.
    Başkalarının da bulunduğu park yerine gelen ikinci araba var hızıyla çıkış yönüne doğru uzaklaşıp gidiyor.
    Adamlardan böylece kurtulan bayan, uzun bir süre sonra kendine gelebiliyor ve normal nefes almaya başlıyor

Bayanı böyle çok ciddi bir duruma sokan bir maddenin karta sürülmüş olduğu anlaşılıyor.
    Adı, BURUNDANGA olan bu uyuşturucu madde, bir kişinin üstündekileri çalmak veya başka kötülükler
    yapmak için kullanılıyor. Basit bir kart üzerine kolayca sürülebilen bu uyuşturucu, cinsel taciz amaçlı kullanılan
    uyuşturucuya nazaran dört defa daha tehlikleli.

Yolda, dışarda tanımadığınız birisinden ve hele yalnızken kesinlikle böyle bir kart almayın
    Ikametgâhlara kadar gelerek hizmet sunanların da kullandığı bir yöntem bu.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Ay Allah korusun bundan sonra hiç kimseden bir şy alaaammmaamm zaten domuz gribi almış başını giderken birde bu cıktı piyasayaa.. Allahım ne günlere geldik...

dikkat!!! uyanık olmakta fayda var!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Uyanık olmak

Uyanık olmak

Rüyada uyanık olduğunuzu veya yeni uyandığınızı görmek, garip deneyimler edineceğinizin ve can sıkıntısına uğrayacağınızın işaretidir.
  2. Bedenimi uyanık tutan Ne Varsa suLara gömüyorum

Bedenimi uyanık tutan Ne Varsa suLara gömüyorum

AnLadım ki: herkesin kendine göre bir boşLuğu var, AnLadım ki : her boşLuk bir başkasınınki iLe doLar… Usta birer katiLiz hedefini şaşırmayan, birbibirimizi öLdürüp duruyoruz günLerdir. Başka bir gezegendeyiz, düştüğümüz yeryüzü hüzün. Ayın rengi soLuyor, yeni bir yangınLa uyanıyor gece. AkLımın duvarLarına dokunuyorum; burukLuğunu soLuyor nefes nefese kaLbim. yerini değiştirip sürekLi, bir...
  3. Sigortalı ve Emekliler Dikkat! Hastaneler konusunda uyanık olun.

Sigortalı ve Emekliler Dikkat! Hastaneler konusunda uyanık olun.

hastane şikayet dilekçesi SGK tarafından yayımlanan ve halen uygulamada olan 2008 Sağlık Uygulama Tebliği'nin 24.3.3. numaralı maddesinde "İlave ücret alınmayacak sağlık hizmetleri" sayılmıştır. Buna göre hastalardan hiçbir ilave ücret alınmayacak olan bu işlemler; 1) Acil servislerde sunulan sağlık hizmetleri ile acil haller nedeniyle sunulan sağlık hizmetleri, 2) Yoğun bakım...
  4. Evladi Olmayanlarin Okumasinda Fayda Var.....

Evladi Olmayanlarin Okumasinda Fayda Var.....

bebek sahibi olmak istiyorum, bebek sahibi olmak icin dua Meleklerim bugün yine Kitap okurken bakin ne buldum, Anne olmak isteyenler icin birebir.... Yer gök dua üzerine, Rabbim insallah hepinizin hakkinda hayirlisini nasip eder ve onun gönlünüze razi eyler, amin. Kitapta söyle yaziyor: Bu ismi celili evladi olmayanlarin okumasi cok faydalidir. Ancak okunurken adet tayin etmemeli ve su...
  5. Çocuğunuz Altını Islatıyorsa Şekerine Baktırmakta Fayda Var!

Çocuğunuz Altını Islatıyorsa Şekerine Baktırmakta Fayda Var!

Bu konu; Çocuğunuz Altını Islatıyorsa Şekerine Baktırmakta Fayda Var hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, yapılan araştırmalar çocuklarda şeker hastalığının farklı belirtilerle ortaya çıkabileceğini gösterdi. Bilhassa gece altını ıslatma şeker hastalığının bir belirtisi olabilir. İşte konuyla ilgili bilgiler.. Hastalığın ne kadar erken fark edilirse o kadar iyi olduğuna...

Sayfayı Paylaş