gebe
  1. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83

Diksiyon Kursu :)

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında RefRa tarafından paylaşıldı.

Kursa başladım yeni değil aslında 1 kadar oluyo ama sadece hafta sonları olduğu için fazla ilerleyemedik tabi... Zevkli oluyo dersler... Sıkılıyorum yapıcak bişey yok duyenlere tavsiye ederim... Diksiyon bitiminde devamına da hızlı okuma koymuşlar bunu bilmiyodum ama benim için çok ii olcak... Bi taşla iki kuş gibi bişey xD
    Tavsiye ederim herkese :)

2. papattyaa

papattyaa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Eğitim
    Ben 1 günlük Beta Eğitim ve Danışmanlıktan Diksiyon eğitimine katılmıştım çok memnun kaldım..bir günde nefes tekniklerinde , yazı dilinde bayağı şeyler ögrettiler....herkese tavsiye ederim

Diksiyon Kursu :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Diksiyon, Fonetik, Artikülasyon

Diksiyon, Fonetik, Artikülasyon

diksiyon ile ilgili sorular diksiyon slayt DİKSİYON Diksiyonu söyle tanımlayabiliriz: söz söylerken, duygu ve düşünceleri doğru, üslubuna uygun olarak anlatmak için sesin uyumunu, söylenişini, sözcük hecelerinin uzunluğu, kısalığı ve vurguları bakımından doğruluğu; jesti, mimiği, takınılacak tavırları yerinde ve güzel kullanma sanatıdır. Doğru bir diksiyon için gerekli iki temel koşul...
  2. Yönetici Kursu

Yönetici Kursu

aradığınız kişi şu anda bir başkasıyla görüşüyor nasıl yapılır İşinize yaramasa bile astlarınızdan hazırlaması zor raporlar isteyin. *Size sunulan rapor ne kadar özenle hazırlanmış olursa olsun eksik tespit edin ve beğenmediğiniz kısımlarına çizik atın. *Asla astlarınıza özel hayatınızdan bahsetmeyin,Onların yanında sürekli işten bahsedin. *Günaydın,iyi akşamlar derken bile ses tonunuz...
  3. Diksiyon çalışmaları

Diksiyon çalışmaları

diksiyon çalışmaları video diksiyon alıştırmaları video soruları alıştırmaları artikülasyon çalışmaları Tatlı dilli melek arkadaşlarım benim.Diksiyonunuzdan şikayetçiyseniz aşşağıdaki diksiyon çalışmalarını okuyun.Kendi kendinize çalışın.İlla bir kursa gitmeye gerek yok kendinizde birşeyler başarabilirsiniz:ehi: Diksiyon Çalışmaları 1.Bir berber bir berbere bre berber beri gel diye bar bar...
  4. kpss kursu

kpss kursu

eşim eylülde sınava girecek bende yardımcı olması açısından eşimi hafta sonları gidebileceği bir kursa yazdırdım kurstaki bir bayanın dikkatini çekmiş eşim bayan eşime devamlı msjlar atıyor olmadık saatlerde arıyor eşim fazla önemsemiyor nasılsa vazgeçer diyor ama vazgeçecek gibide görünmüyor gittim güzelce konuştum anlamadı hatta daha fazla rahatsız etmeye başladı numarasını değiştirmesini...
  5. Bilgisayar kursu

Bilgisayar kursu

Bilgisayar Kursu... Son 5 yıldır gitmek istediğim bir kurstu bu bilgisayar kursu.. Kısmet bugüneymiş.. Gittim kayıt oldumve ilk dersimede girdim.. Hemde bire bir aldım ilk dersimi... İlk günden kimse teşrif etmemiş kursa :D Tabi bu bir yönden iyi bir yöndende kötüydü.. Tek oldugum için dersi anlamam dahaa kolaydı fakat arkadaslarda gelmiş olsaydı daha rahat ederdim en azdından tanışma faslı...

Sayfayı Paylaş