gebe
  1. sevgi55

sevgi55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Dil sÜrçmesi

Konu, 'Eski Okul Anılarınız' kısmında sevgi55 tarafından paylaşıldı.

Dil sÜrçmesi inanilmaz Komikkkkkkkkkkkkkk :piha:Lise yillarindan bir gun Ders edebiyat hocamiz ilgc bir insan 40 yaslarinda bekar kizlara sulanan bir adam herneyse konumuz bu degil..,okumam gayet duzgun oldugu icin hocamiz beni edebiyat kitabindan bir konuyu okumami istemisti bende gayet guzel bu hikayeyi okumaya basladim konu oyle bir yere geldigi okurken bir turlu dilim donmedi kelime sunun gibiydi Ayse Fatma nin elini silkti idi ama ben en az 10 kere sil sil sil diye tekrarliyorum bir turlu dilim donmuyor sonra amaaaaaaaaaaaan deyip elimide eeeeeh diye kaldirarak Si....ti dedim anliyacaginiz gibi aman sinif bir koptu herkez yerlerde :piha:ben siranin altina girdim cikamiyorum bir gurultu patirti aman allahim hic bu kadar guldugumu ve ayni zamanda utandigimi hatirlamiyorum vede arkadaslar o gun okula gelmeyenlere ertesi gunu anlatiyordu bu olayi tum okul duymustu...:piha:

Son düzenleme: 18 Şubat 2010
    melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. elisev

elisev Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    18
    teşekkürler canım paylaştığın için. bari hiç o kelimeyi okumasaydın yani atlatsaydın:piha::piha:

3. sevgi55

sevgi55 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ay nebilim sekerim ugrastim durdum dogru okuabilmek icin ama cikmadi bir turlu...

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hahaha gercekten komk olmstur o an :D

5. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    benımde basıma gelmıstı bole bı olay ama ben deıl sınıfta baska bır arkadasımız kullanmıstı gercı onunkısı bılerek ısteyerek pisliğine...

6. Misafir

Misafir Forum Okuru

Koptum hahaha Arada olur böyle vakkalar vede gülmek içinde süper olur :D:D Paylaşım için teşekkürler canım :)

7. minikkız

minikkız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
  8. umudun_guncesi

umudun_guncesi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    ah... o güzelim okul yılları :)
    bunlar da tatlı tuzu biberi :D

9. ask_zeynepx3

ask_zeynepx3 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ay benim bi arkadaşım da fen dersinde kitapta sürekli memeler yazıyordu, kız utancından ölmüştü hahaha

10. uzakbiryerde

uzakbiryerde Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    sıra arkadaşım da bir gün sağlık dersinde "çarpık bacak hastalığı" yerine "çıplak bacak hastalığı" demişti :D

Dil sÜrçmesi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dil dilde ülser dil ülseri

dil dilde ülser dil ülseri

dilde ülser dil kökünde kabarcık dil kökünde kabarcıklar Dilde görülen; etrafı kırmızı, içi su dolu küçük kabarcıklar, dil ülserinin belirtisi olabilir. Derin ve sert kenarlı dil yaralarında, mutlaka doktora başvurmak gerekir. Diğer dil yaraları, hazımsızlık veya gripten kaynaklanabilir
  2. dilim

dilim

Kısmetin parça parça alınacağına işaret eder.
  3. Dil sürçmesi

Dil sürçmesi

Ayağının kaymasına, farkına varmadan bir hata işlemeye delalet eder.Rüyada konusurken hata etmek, hata yapmaya isarettir.
  4. Dil Nedir ?

Dil Nedir ?

dil nedir kısaca dil nedir, nasıl kullanılır, nasıl oluşmuştur, kimler kullanabilir merak edenler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Dilin özellikleri Çok geniş anlamıyla dil, düşünce, duygu ve güdüleri, doğrudan doğruya ya da dolaylı olarak bildirmeye yarayan herhangi bir anlatım aracıdır. Bu tanım bütün canlıların kendi aralarındaki bildirişimlerle ilgili işaret sistemlerini...
  5. renkerin dili

renkerin dili

sevgili meleker bugün çalıştığım hastanenin vermiş olduğu eğitim seminerinde eğitimcilerin bize anlattığı konular örneklemeler sunduğu bilgile çok hoşuma gittii özellike renklerin dili ile olan bölüm çok dikkatimi çekti bende bunu sizlerle paylaşmak istedim. İşte renkler ve dilleri; kırmızı :herzaman kendilerini yönetici olarak görmek isterler ve bunuda etrafa böle kabul ettirmek...

Sayfayı Paylaş