gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Dila Hanım Ne Zaman Bitiyor?

Konu, 'Dila Hanım' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

dila hanım dizisi, dila hanım, dila hanım final

Sevgili melekler, yıllar önce Türkan Şoray ve Kadir İnanır'dan izlediğimiz, Türk sinemasının en güzel örneklerinden biri olan Dila Hanım'ın dizi versiyonu da ekranlara veda ediyor. Haberi dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya, ünlü sosyal paylaşım sitesi instagram'dan duyurdu.
    Usta oyuncu instagram profiline şu notu düştü: "Dila hanım 48. bölümde final yapacak arkadaşlar. Bizi izleyen ve destekleyen herkese teşekkürlerimi sunuyorum."

Star Tv'de başlayan ve ardından Show Tv'ye transfer olan dizinin final bölümü, 13 Aralık Cuma akşamı ekrana gelecek..

erkan-petekkaya.jpg

2. zerrinplt

zerrinplt Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Bilmiyorum ama bitmesini istemiyorum çünkü çok sevdiğim bi dizi

Dila Hanım Ne Zaman Bitiyor? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Maya Takvimi Ne Zaman Bitiyor

Maya Takvimi Ne Zaman Bitiyor

Arkadaşlar acaba bu Maya Takvimi Ne Zaman Bitiyor
  2. Aşure Ayı Ne Zaman Bitiyor

Aşure Ayı Ne Zaman Bitiyor

Aşure Ayı Ne Zaman Bitiyor kızlar bilenler yazarsa sevinirim.
  3. Dila Hanım yayından neden kaldırıldı?

Dila Hanım yayından neden kaldırıldı?

Dila Hanım yayından mı kaldırıldı?Ben çok severek izliyordum :/ Neden kaldırıldı yayından bilginiz var mı ya off..
  4. Hangi Dizi Ne Zaman Bitiyor, İşte Tarihleri!

Hangi Dizi Ne Zaman Bitiyor, İşte Tarihleri!

hangi dizi ne zaman bitecek, dizilerin bitiş tarihi, dizilerin sezon finalleri Sevgili melekler, kış sezonu boyunca merakla izlediğimiz diziler artık yavaş yavaş tatile giriyor. Kimi final yapacak kimi sezon finaliyle tatile girecek olan dizilerin bitiş tarihleri aşağıda yer alıyor... - Yalan Dünya: 6 Haziran - Böyle Bitmesin: 6 Haziran (Final) - Beni Böyle Sev: 9 Haziran -...
  5. Yağış ve Fırtına Ne Zaman Bitiyor?

Yağış ve Fırtına Ne Zaman Bitiyor?

istanbulda yağış, istanbulda hava durumu, yağışlar ne zaman bitiyor Sevgili melekler, geçtiğimiz günlerde başta İstanbul olmak üzere yurdu etkisi altına alan yağışlar için meteoroloji yeniden uyarı verdi. Haftasonu aniden değişen hava sıcaklıklarıyla birlikte gelen yağışlar yurdu etkisi altına aldı. Peki bu havalar daha ne kadar sürecek? Yapılan son değerlendirmelere göre: Marmara'...

Sayfayı Paylaş