gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dila Hanım yayından neden kaldırıldı?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dila Hanım yayından mı kaldırıldı?Ben çok severek izliyordum :/ Neden kaldırıldı yayından bilginiz var mı ya off..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Star Tv yayın akışında radikal kararlar aldı. Bu haftaki yayın akışına Yetenek sizsinizin damga vurduğu star tv bazı programlarını yayınlamayacak.
    Bu hafta cuma cumartesi ve pazar günleri Star tv'de yetenek sizsiniz ekrana gelecek. Perşembe günü Fenerbahçenin UEFA maçı dolayısıyla Yetenek sizsinizi yayınlayamayan kanal yönetimi yarışmayı Cuma gününe çekti.

Bu durumda Cuma günü ekrana gelen Dila Hanım ve Behzat Ç. dizileri yayınlanmayacak. Dzinin yapımcısı Faruk Bayhan karara Twitter'dan isyan etti. Yapımcı;attığı tweetinde "Kanalın yayın politikası bunu gerektiriyormuş. Benim yapabileceğim bir şey yok. Tamamen kanal tasarrufudur" dedi.

Dila Hanım yayından neden kaldırıldı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Akasya Durağı neden yayından kaldırıldı

Akasya Durağı neden yayından kaldırıldı

Arkadaşlar acaba Akasya Durağı neden yayından kaldırıldı bilen varmı
  2. Bir Çocuk Sevdim Yayından Neden Kaldırıldı buyrun öğrenelim meleklerim

Bir Çocuk Sevdim Yayından Neden Kaldırıldı buyrun öğrenelim meleklerim

Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezon Yayında Neden Yok Bir Çocuk Sevdim Yeni Sezonda Ekranlarda Olmayacak Usta oyuncu Çetin Tekindor ve Bülent İnal'ın başrollerini paylaştığı Bir Çocuk Sevdim dizisi son oldu Melek'lerim. Sezon finali yapan Bir Çocuk Sevdim dizisi ekranlarda artık olmayacak. Peki Bir Çocuk Sevdim dizisi neden kaldırıldı, onu da bu haberimizde öpreniyoruz Melek'ler. Star TV’de...
  3. Dila hanım aşka geldi

Dila hanım aşka geldi

dila hanımın güzel oyuncusu sevgilisiyle verdiği çok samimi pozlarla fena yakalandı. Dila Hanım aşka geldi Çekimleri Adana'da yapılan "Dila Hanım"ın seti nedeniyle birbirinden uzak kalan sevgililer böyle hasret giderdi. Dila Hanım dizisinin başrol oyuncusu Hatice Şendil, sevgilisi Burak Sağyaşar'la Etiler'de görüntülendi. Bir Japon restoranında iş görüşmesi yapan çift, masadaki...
  4. Dila Hanım Ne Zaman Bitiyor?

Dila Hanım Ne Zaman Bitiyor?

dila hanım dizisi, dila hanım, dila hanım final Sevgili melekler, yıllar önce Türkan Şoray ve Kadir İnanır'dan izlediğimiz, Türk sinemasının en güzel örneklerinden biri olan Dila Hanım'ın dizi versiyonu da ekranlara veda ediyor. Haberi dizinin başrol oyuncusu Erkan Petekkaya, ünlü sosyal paylaşım sitesi instagram'dan duyurdu. Usta oyuncu instagram profiline şu notu düştü: "Dila hanım...
  5. Altındağlı Dizisi Yayından Kaldırıldı

Altındağlı Dizisi Yayından Kaldırıldı

altındağlı dizisi, altındağlı dizisi yayın günü, altındağlı dizisi yayın saati Sevgili melekler, Show Tv'nin büyük umutlarla yayına verdiği Altındağlı dizisi yayından kaldırıldı. İstenilen reytingleri yakalayamayan dizi ünlü Amerikan dizisi The Sopranos'tan uyarlamaydı. Şafak Sezer ve Hande Ataizi'nin başrollerinde olduğu dizi sadece 2 bölüm sürdü.

Sayfayı Paylaş