gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dila hanımda 9 kasımda çalan şarkının sözlerini istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dila hanım dizisine bayılıyorum ve 9 kasım günü yayınlanan bölümde çalan o güzel şarkının sözlerini sizden rica ediyorum...:)

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Bu şarkı Edip Akbayram'ın seslendirdiği muhteşem şarkılardan biri..

Öyle ağırım ki kendime
    Sen benden gittin gideli
    Tenim küs olmuş tenime
    Sen benden gittin gideli

Öyle bıkmışım ki kendimden
    Kurudum düştüm dalımdan
    Sanki ruhum çıktı canımdan
    Sen benden gittin gideli

Bir cefam var idi bin oldu
    Aktı gözüm yaşı sel oldu
    Yaz baharım döndü kış oldu
    Sen benden gittin gideli

Dila hanımda 9 kasımda çalan şarkının sözlerini istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözü

Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözü

Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözü Selam millet sizden Bir Çocuk Sevdim 9 Martta çalan şarkı sözlerini istiyorum şimdiden tşklerimi sunuyorum.
  2. Kuzey Güney Ali Ölürken Çalan Şarkı sözlerini istiyorum

Kuzey Güney Ali Ölürken Çalan Şarkı sözlerini istiyorum

Kuzey Güney Ali Ölürken Çalan Şarkı hangi şarkıydı ya bana biliyorsanız ya da izlediyseniz dün akşam ki bölümü o şarkının sözlerini yazar mısınız
  3. Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü istiyorum

Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü istiyorum

Selam arkadaşlar dün gece Suskunlar dizisi Sezon Finali yaptı ve dün gece ki Suskunlar Sezon Finalinde Çalan Şarkı Sözü neydi ben o sözleri biliyorsanız benimle paylaşmanızı rica ediyorum.
  4. Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözü 14 Temmuz da ki sözleri istiyorum

Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözü 14 Temmuz da ki sözleri istiyorum

Bir Şarkısın Sen programında Dilanın söylediği Yanarım Şarkı Sözünü biln varsa aranızda lütfen Bir Şarkısın Sen Dilan Yanarım Şarkı Sözlerini yazsın bana
  5. Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Karadayı Dizisinde Çalan İnleyen Nağmeler Şarkısının Sözleri

Bu konu karadayı dizisi 29 ekimde çalan inleyen nağmeler şarkısının sözleri hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, ekranların ilgiyle izlenen yeni sezon dizilerinden Karadayı, ilginç konusu ve sevilen başrol oyuncularıyla reytingleri zorlayacak bir dizi film olmaya aday görünüyor. Kenan İmirzalıoğlu ve Bergüzar Korel 'in başrollerini paylaştığı dizinin 29 Ekim gecesi (bu gece)...

Sayfayı Paylaş