gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Dilan Çıtak İdo İle Buluştu!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

dilan çıtak ibrahim tatlıses ibrahim tatlıses dilan çıtak

Sevgili melekler, bir süredir magazin basını meşgul eden Dilan Çıtak-İbrahim Tatlıses gerginliği şöyle durdun, iki kardeş İdo ve Dilabn Çırak Bodrum'da buluştu. Günaydın'dan, Başak Çokan'a konuşan İbrahim Tatlıses'in oğlu İdo; babasının, Işıl Çıtak'tan olan kızı Dilan'la aralarının iyi olduğunu söyledi: "Dilan benim ablam. Görüşürüm tabii; buna ne annem, ne de babam müdahale eder. Büyüklerin arasındaki sorunlar, bizi ilgilendirmez!"

VOKAL YAPACAK!

İdo, şöyle devam etti: "İki ay sonra çıkacak olan albümümde kendisinden bir şarkı söylemesini istedim. O da kabul etti. Annem de, babam da ablamla görüştüğümü biliyor. Ada (Ayşegül Yıldız'ın kızı) ile de görüşüyorum. Hepsi benim kardeşim!"

Dilan Çıtak İdo İle Buluştu! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Eski aşkı ile buluştu

Eski aşkı ile buluştu

ESKİ AŞKIYLA GİZLİCE BULUŞTU ARTHUR MİLLER'IN OYUNU 'ALL MY SONS' İLE TİYATRO SAHNESİNE ADIM ATAN KATİE HOLMES'E EŞİ TOM CRUİSE KADAR BİR BAŞKASI DAHA DESTEK VERİYOR. Bir dönem ekranlarda beğeniyle izlenen 'Dawson's Creek' dizisindeki rol arkadaşı ve eski aşkı Joshua Jackson, her fırsatta Holmes'ün ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu söylüyor. Oyunun ilk gecesinde de Holmes'ü yalnız...
  2. Yeşim Salkım dostları ile buluştu

Yeşim Salkım dostları ile buluştu

yeşim salkım, doğumdan sonra, eşiyle, arkadaşlarıyla, cafede, haberleri burada arkadaşlar. Kısa bir süre önce doğum yapan Yeşim Salkım, bir cafede yakın dostları ve eşiyle sohbet ederken, objektiflere yakalanmış. İşte o haber Melek'ler! Önceki gün Bebek’te objektife takılan başka bir ünlü isim de Yeşim Salkım’dı. Kısa bir süre önce doğum yapan şarkıcı ve eşi Hakan Eratik, Happily Ever...
  3. İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak İddiaları İçin Neler Söyledi?

İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak İddiaları İçin Neler Söyledi?

Bu konu; İbrahim Tatlıses Dilan Çıtak İddiaları İçin Neler Söyledi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, Su Gibi programının solisti olan Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddiaları son günlerin bomba haberlerinden biri. Bu konu hakkında ilk kez konuşan Dilan'ın ardından İbrahim Tatlıses de bir açıklama yaptı. İşte detaylar... "Su Gibi" programının...
  4. İbo'nun Kızı Olduğu İddia Edilen Dilan Çıtak İlk Kez Konuştu!

İbo'nun Kızı Olduğu İddia Edilen Dilan Çıtak İlk Kez Konuştu!

Bu sayfa; İbo'nun Kızı Olduğu İddia Edilen Dilan Çıtak İlk Kez Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süre önce ortaya çıkan solist Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddiaları üzerine "]İbo açıklama yapmış ancak Dilan hiç konuşmamıştı. Geçtiğimiz gün attığı tweetle suskunluğunu bozan Dilan bakın neler söylemiş.. İbrahim Tatlıses’in kızı...
  5. Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak!

Dilan Çıtak İbrahim Tatlıses'i Kızdıracak!

ibrahim tatlıses haberleri dilan çıtak Sevgili melekler, İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddia edilen Dilan Çıtak geçtiğimiz gün twitter hesabından İbrahim Tatlıses'i hayli kızdıracak bir mesaj attı. İşte Dilan Çıtak'ın Twitter'daki hesabından yazdığı o sözler: "Baba var Cem gibi çocuğuna kızınca sabaha kadar uyuyamayan, baba var çocuğundan haberi olmayan... " Dilan Çıtak bu...

Sayfayı Paylaş