gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'ten Tek İsteği!

Konu, 'Magazin' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ibrahim tatlıses haberleri dilan çıtak haberleri

Sevgili melekler, İbrahim Tatlıses'in kızı olduğu iddia edilen Dilan Çıtak geçtiğimiz gün ilk kez Vatan gazetesine bir röportaj verdi. Geçtiğimiz gün kardeşiyle Bodrum'da buluşan Çıtak, bu konuyla ilgili bazı açıklamalarda bulundu...

- İdo'yla bir araya gelmemiz tamamen tesadüf oldu. Bir arkadaşımı telefonla aradım, yanında İdo'nun olduğunu söyledi. Ben de onları konserime davet ettim. O da kırmadı geldi. İdo'ya beraber büyüdüğüm diğer kardeşime beslediğim duyguları besleyebilirim. Çünkü onda gerçek bir sevgi ve sahiplenme duygusu var. Beni arkadaşlarıyla "Ablam" diye tanıştırdı. İbrahim Bey'in benimle görüştüğü için İdo'ya kızdığı yazıldı. Bunu okuyunca ağladım.

- Bu olaylar konuşulduğunda İbrahim Bey'in arkamda durmasını isterdim. Ama o yapmak istemedi. Eyvallah! Asla kapısına dayanmadım, ondan sadece sevgi istedim. Şimdi ise tek isteğim kardeşimle görüşmeme engel olmasın. Çünkü İdo'da büyük bir sevgi buldum.

'Taciz mesajı aldım'

- İdo beni yıllardır biliyordu. Ortak tanıdıklarımıza 'Dilan nasıl bir kız' diye soruyordu. Zaten daha önce bir kez bir araya geldik. İdo hastalanmıştı ve onu hastanede ziyaret ettim.

- Bazı insanlar twitter'dan taciz mesajları atıyor. Tatlıses ailesine girmek kolay mı, onun soyadını kullanmak kolay mı diye yazıyorlar. En takıntılı olduğum şey birinin adını kullanarak gündeme gelmek. Bu yüzden albümümü erteledim.

Dilan Çıtak'ın İbrahim Tatlıses'ten Tek İsteği! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İbrahim Tatlıses'den tatlı jestler

İbrahim Tatlıses'den tatlı jestler

İmparator olunca nam şan önemli tabii eli bolda olmak gerek işte İbo'dan hediyeler........ BONKÖR İBO! SEVGİLİSİ AYŞEGÜL YILDIZ'A 72 AY TAKSİTLE EV ALAN İBRAHİM TATLISES, DANSÖZÜ DİDEM'E DE MADDİ DESTEK VERİP YENİ ARABA ALDI... İbrahim Tatlıses’in yanındakiler ihya oluyor. Geçtiğimiz haftalarda sevgilisi Ayşegül Yıldız’a Bağcılar’da lüks bir sitede 72 ay taksitle ev alan Tatlıses, şimdi de...
  2. İbrahim Tatlıses'in Kadınlarına Yasak Geldi!

İbrahim Tatlıses'in Kadınlarına Yasak Geldi!

ibrahim tatlıses, kadınlarına yasak geldi, kavgaları, konuşmak yasak, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekeler, İnsanın hayatında bu kadar çok kadın olursa çekişmeleri de doğal oluyor.14 Mart'ta silahlı saldırıda yayınlanan İbrahim Tatlıses'in kadınları cephesinde sular durulmuyor. Geçen perşembe akşamı İstanbul'a gelen Tatlıses'i 2 kızı, 2 oğlunun...
  3. İbrahim Tatlıses'ten İyi Haber!

İbrahim Tatlıses'ten İyi Haber!

ibrahim tatlıses, ibo, sevindirici haber, iyileştimi, şarkı egzersizleri, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, İbrahim Tatlıses'ten sağlığı ile ilgili iyi bir haber geldi! Darüşşafaka Ömran ve Yahya Hamuluoğlu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Tıbbi Koordinatörü Prof. Dr. Tunç Alp Kalyon, sanatçı İbrahim Tatlıses'in tedavisine ilişkin bilgi verdi. "Tatlısas'e...
  4. İbrahim Tatlıses'in Kızı Doğdu

İbrahim Tatlıses'in Kızı Doğdu

Bu sayfa; İbrahim Tatlıses'in Kızı Doğdu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin basının merakla takip ettiği İbrahim Tatlıses'in eşi Ayşegül Yıldız dün gece doğum yaptı. Son günlerde sıklaşan doktor ziyaretlerinde Yıldız'ı yalnız bırakmayan magazin basını çiftin dün gece bir kız çocuk sahibi olduğunu duyurdu. Ayşegül Tatlıses’in doğumunu gerçekleştiren Acıbadem...
  5. İbrahim Tatlıses'ten Yeni Albüm Geliyor!

İbrahim Tatlıses'ten Yeni Albüm Geliyor!

ibrahim tatlıses yeni albüm, ibrahim tatlıses, ibrahim tatlıses haberleri Sevgili melekler, 14 Mart 2011'de silahlı saldırıya uğrayarak başından ağır yaralanan ve müziğe ara vermek zorunda kalan İbrahim Tatlıses, twitterdan hayranlarına müjdeyi verdi. Stüdyoda çekilmiş bir fotoğrafını takipçileriyle paylaşan ünlü sanatçı altına "Evet beyler stüdyo çalışmaları başlamıştır" notunu...

Sayfayı Paylaş