gebe
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

Dile benden ne dilersen

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Kadının biri Maldivlerde bir kumsalda yürürken ayağı eski bir lambaya takılmış, kadın lambayı kumların içinden çıkarmış, ovalamış
    lambayı.

Lambadan cin çıkmış. Kadın hemen
    Üç hakkım var değil mi? diye sormuş.
    Tamam, tamam. Beni lambadan kurtardın vs vs vs. .. ama yüksek
    enflasyon, iç piyasadaki daralma , üçüncü dünya ülkelerindeki
    düşük
    maaş oranları ve Güney Asya'daki Tsunami felaketi yüzünden sadece
    sana
    bir dilek hakkı verebilirim, demiş.

Evet söyle! nedir dileğin ?
    Kadın hiç tereddüt etmeden, cebinden bir harita çıkararak
    Orta Doğu'da barış istiyorum. Bu haritadaki ülkeleri görüyor
    musun?

Bu ülkelerin birbiriyle savaşmayı bırakmasını barışın tesis
    edilmesini
    diliyorum.
    Cin haritaya bakmış ve dehşetle :
    Tanrı aşkına
    Kadın! Bu ülkeler
    binlerce yıldır savaşıyorlar. Tamam
    işimde iyiyim ama o kadar da değil! Bunun yapılabileceğini
    sanmıyorum.

Başka bir dilekte bulun.
    Kadın birkaç dakika düşünmüş ve
    Hayatım boyunca doğru erkeği bulamadım, bilirsin; hem düşünceli
    >>hem
    karizmatik hem eğlenceli biri, mutfağı sevecek, ev işlerinde
    yardım
    edecek, işinde kaplan, annemin yanında kuzu olacak, sürekli
    futbol
    izlemeyecek ve ömür boyu sadık olacak erkek diliyorum demiş.

Cin derin bir iç çekmiş:
    Uzat şu kahrolası haritayı.

Dile benden ne dilersen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Terim'in beden dili

Terim'in beden dili

Euro 2008 bitti ama geriye unutulmaz anlar ve ilginç kareler kaldı. İşte maçlar sırasında yerinde duramayan teknik direktör Fatih Terim'in şaşırtıcı fotoğrafları. "Ben bu kadar yapabildim. Benden sonra gelen inşallah şampiyon yapar..." Fatih Terim, Almanya maçından sonra bu sözlerle milli takımdan ayrılacağını açıklamıştı, ancak federasyon Fatih Hoca'yı bırakmıyor ve şimdi...
  2. Dikkat! bakalım beden dili ne anlatıyor

Dikkat! bakalım beden dili ne anlatıyor

almanların beden dili beden dili ne anlatır neyi anlatır kadınların resimli resimli Ondan hoşlanıyorsun... Onun da senden hoşlandığını düşünüyorsun ama davranışları pek birbirini tutmuyor, haliyle kafanın karışıklığı giderek artıyor. Seni arkadaşı olarak gördüğünü söylüyor ama her fırsatta sana dokunmanın yollarını arıyorsa, beden dilini daha çok dikkate alman yerinde olur. İşte sana...
  3. Kadınların beden dili

Kadınların beden dili

kadınların beden dili dudak ısırmanın anlamı kadınların vücut dili anlamları beden dudak ısırmak dilinde ısırmak Nasıl ki, biz kadınlar, erkekler hakkında ki meraklarımızı onların beden dilini çözerek gidermek istiyorsak, erkeklerde biz kadınların beden dilini çözmek istiyor Melek'lerim. Bir kadın sitesi olarak, bizi ziyaret eden erkek okurlarımız için, bu yazımızda kadınların beden dili...
  4. Beden diliniz ne söylüyor?

Beden diliniz ne söylüyor?

jest ve mimik örnekleri Hz. Mevlana'nın çok beğendiğim bir sözü ile başlamak istiyorum bu yazıma... " Dil'ini terbiye etmeden önce, yüreğini terbiye et; söz yürekten gelir, dil'den çıkar...!" Evet Melek'lerim, dilin kemiği yoktur ve o anda düşüncenizden ne geçiyorsa, dilinizden akar gider. Peki ya beden diliniz? Beden diliniz ne söyler; buyrun öğrenelim Melek'lerim :) Diliniz...
  5. Dil Nedir ?

Dil Nedir ?

dil nedir kısaca dil nedir, nasıl kullanılır, nasıl oluşmuştur, kimler kullanabilir merak edenler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Dilin özellikleri Çok geniş anlamıyla dil, düşünce, duygu ve güdüleri, doğrudan doğruya ya da dolaylı olarak bildirmeye yarayan herhangi bir anlatım aracıdır. Bu tanım bütün canlıların kendi aralarındaki bildirişimlerle ilgili işaret sistemlerini...

Sayfayı Paylaş