gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözü istiyorum sizden

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba arkadaşlar sizden Dilek Budak'ın albümünde yer alan ve benim de beğendiğim Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok mersi.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözü istiyorum sizden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilek Budak - Sözüm Yok Sana

Dilek Budak - Sözüm Yok Sana

Yanarim alev alev Sevdan bu dile kolay Kanarim zaman zaman Yüregimde yanginin var Sözlerin kursun gibi sıkarsin gönlüme Darginim sensiz gecen hayalinle düslere Sözlerin agir gelir bana Vururum kendimi biran yollara Derdimi anlatamadim yar sana Daralir icim sözüm yok sana
  2. Dilek Budak - Sen Benimsin

Dilek Budak - Sen Benimsin

Gözlerine baktigim anda Aski senle buldum Bir deli rüzgar oldum Estim gectim savruldum Estim gectim aski sende buldum Sen benimsin bende senin Anla artik askim sensin Aska vurgun gönlüm yorgun Anla artik carem sensin
  3. Dilek Budak - Ben mi yazdım kaderi

Dilek Budak - Ben mi yazdım kaderi

Biraz Yorgunum Biraz Kirgin Sorma Sebebini Ofke Doluyom Aglasam Yansam Ne Yazar Bize Olmus Olanlar Nerden Bileyim Sonunu Ben Mi Yazdim Kaderi Senmi Benmi Suclu Gozlerime Bakta Soyle Yasadim Askin Acisini Icimde Gozlerinin Karasi Savurup Yikti Firtinasi Utanma Sikilma Soyle
  4. Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri istiyorum sizden

Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri istiyorum sizden

Serdar Ortaç Dileğim Aşk Sözleri yazar mısınız lütfen ben o şarkının sözlerini çok merak ediyorum ve Serdar Ortaç'ın Dileğim Aşk şarkısının Sözlerini ezberlemek istiyorum.
  5. İşte size Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözleri

İşte size Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözleri

Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözleri Hay Ben Onun Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden Dilek Budak Hay Ben Onun şarkı sözleri isteyen misafirlerimiz için, güzel şarkıcı Dilek Budak'ın bu şarkısının sözlerini sizlerle de paylaşıyoruz :) Zor gidene yol, haktır elbet bilene sor Bak halimize bu ayrılığı kendine sor Zor gidene yol, haktır elbet bilene...

Sayfayı Paylaş