gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dilek Budak - Ölelim Mi Be

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Salla hiç durma
    Arsız yalanlarını
    Akıp durdurma
    Sahte gözyaşlarını
    Koptuk artık
    Dönüş yok bu yolda
    Canım yandı
    Aklım geldi başıma
    Yalan diline yakıştır yeminlerini
    Oynat onları
    Fonda benim aşk çığlıklarım
    Eşlik etsinler sana
    Ölelim mi be
    Ayrıldık diye
    Değer bilmeyen
    Yar utansın
    Ölelim mi be
    Terk etti diye
    Aşkı bilmeyen
    Yar utansın

Dilek Budak - Ölelim Mi Be konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilek Budak - Yıldızlar

Dilek Budak - Yıldızlar

Gözlerinin sözlerinin Özler oldum ya herseyini Nasil kabul etmeli yar Böyle sessizce gidisini Bunu haketmedim buna inanmadim Sensizligi ben secmedim Bunu bana sen ögrettin Yildizlar yalan söyler su gönlüm seni özler Haydi vur beni vur beni yar Durma sar beni sar beni yar Ne olur dön bana dön bana yar Teninde kimlerin elleri var
  2. Dilek Budak - Sifirladim

Dilek Budak - Sifirladim

Sifirladim herseyimi Bir ben bir allahim kaldi Sifirladim geçmisimi Gidiyorum yarinima Yaktim bütün hatiralari Denize attim küllerini Nerede yanlis yaptim diye Sormuyorum artik Yanlissa tamam yaptim iste Gözyasiysa sel döktüm iste Aciysa çektim acisini Cesurum artik Sifirladim herseyimi Bir ben bir allahim kaldi Sakin ha sormayin bana aci dolu o geçmisimi Sakin ha gelmeyin üstüme çok...
  3. Dilek Budak - Sen Benimsin

Dilek Budak - Sen Benimsin

Gözlerine baktigim anda Aski senle buldum Bir deli rüzgar oldum Estim gectim savruldum Estim gectim aski sende buldum Sen benimsin bende senin Anla artik askim sensin Aska vurgun gönlüm yorgun Anla artik carem sensin
  4. Dilek Budak - Karakış

Dilek Budak - Karakış

İçimi acıtır yalan sözlerin Ağır gelirde taşıyamam Gözyaşı dökerim ardından Yinede senden kopamam Gündüzler gece mi yoksa Ben mi yanlış zamanda Uykularım yenik sana Ben miyim yalnız başına Kara kışlar yakışmaz Bilirim güzdesin Uykular yasak sana Baharın el elinde
  5. Dilek Budak - Ben mi yazdım kaderi

Dilek Budak - Ben mi yazdım kaderi

Biraz Yorgunum Biraz Kirgin Sorma Sebebini Ofke Doluyom Aglasam Yansam Ne Yazar Bize Olmus Olanlar Nerden Bileyim Sonunu Ben Mi Yazdim Kaderi Senmi Benmi Suclu Gozlerime Bakta Soyle Yasadim Askin Acisini Icimde Gozlerinin Karasi Savurup Yikti Firtinasi Utanma Sikilma Soyle

Sayfayı Paylaş