gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dilek Budak - Sen Benimsin

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Gözlerine baktigim anda Aski senle buldum Bir deli rüzgar oldum
    Estim gectim savruldum
    Estim gectim aski sende buldum

Sen benimsin bende senin
    Anla artik askim sensin
    Aska vurgun gönlüm yorgun
    Anla artik carem sensin

Dilek Budak - Sen Benimsin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilek Budak - Yıldızlar

Dilek Budak - Yıldızlar

Gözlerinin sözlerinin Özler oldum ya herseyini Nasil kabul etmeli yar Böyle sessizce gidisini Bunu haketmedim buna inanmadim Sensizligi ben secmedim Bunu bana sen ögrettin Yildizlar yalan söyler su gönlüm seni özler Haydi vur beni vur beni yar Durma sar beni sar beni yar Ne olur dön bana dön bana yar Teninde kimlerin elleri var
  2. Dilek Budak - Sifirladim

Dilek Budak - Sifirladim

Sifirladim herseyimi Bir ben bir allahim kaldi Sifirladim geçmisimi Gidiyorum yarinima Yaktim bütün hatiralari Denize attim küllerini Nerede yanlis yaptim diye Sormuyorum artik Yanlissa tamam yaptim iste Gözyasiysa sel döktüm iste Aciysa çektim acisini Cesurum artik Sifirladim herseyimi Bir ben bir allahim kaldi Sakin ha sormayin bana aci dolu o geçmisimi Sakin ha gelmeyin üstüme çok...
  3. Dilek Budak - Ben mi yazdım kaderi

Dilek Budak - Ben mi yazdım kaderi

Biraz Yorgunum Biraz Kirgin Sorma Sebebini Ofke Doluyom Aglasam Yansam Ne Yazar Bize Olmus Olanlar Nerden Bileyim Sonunu Ben Mi Yazdim Kaderi Senmi Benmi Suclu Gozlerime Bakta Soyle Yasadim Askin Acisini Icimde Gozlerinin Karasi Savurup Yikti Firtinasi Utanma Sikilma Soyle
  4. Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözü istiyorum sizden

Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözü istiyorum sizden

Merhaba arkadaşlar sizden Dilek Budak'ın albümünde yer alan ve benim de beğendiğim Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözü yazmanızı rica ediyorum şimdiden çok mersi.
  5. İşte size Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözleri

İşte size Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözleri

Dilek Budak Hay Ben Onun Şarkı Sözleri Hay Ben Onun Şarkı Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden Dilek Budak Hay Ben Onun şarkı sözleri isteyen misafirlerimiz için, güzel şarkıcı Dilek Budak'ın bu şarkısının sözlerini sizlerle de paylaşıyoruz :) Zor gidene yol, haktır elbet bilene sor Bak halimize bu ayrılığı kendine sor Zor gidene yol, haktır elbet bilene...

Sayfayı Paylaş