gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dilek Budak - Sen Sen Sen

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Giderken ansızın,dönüp bakma ardına Yaşananlar yaşandı anı oldu yarınlara Her baharda pembe pembe güller açıyor
    Gel gör ki zamanla birbir soluyor
    Bildiğim tüm şarkılarda ayrılık yazıyor
    Biçare aşıklar ağlayıp yanıyor
    İşte orda sen sen sen
    İşte burda ben ben ben
    Bizde ayrıldık yokki neden
    İşte orda sen sen sen
    İşte burda ben ben ben
    Biz masumduk sevdik bilmeden
    Nalan'a teşekkürler

Dilek Budak - Sen Sen Sen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilek Budak - Yıldızlar

Dilek Budak - Yıldızlar

Gözlerinin sözlerinin Özler oldum ya herseyini Nasil kabul etmeli yar Böyle sessizce gidisini Bunu haketmedim buna inanmadim Sensizligi ben secmedim Bunu bana sen ögrettin Yildizlar yalan söyler su gönlüm seni özler Haydi vur beni vur beni yar Durma sar beni sar beni yar Ne olur dön bana dön bana yar Teninde kimlerin elleri var
  2. Dilek Budak - Sifirladim

Dilek Budak - Sifirladim

Sifirladim herseyimi Bir ben bir allahim kaldi Sifirladim geçmisimi Gidiyorum yarinima Yaktim bütün hatiralari Denize attim küllerini Nerede yanlis yaptim diye Sormuyorum artik Yanlissa tamam yaptim iste Gözyasiysa sel döktüm iste Aciysa çektim acisini Cesurum artik Sifirladim herseyimi Bir ben bir allahim kaldi Sakin ha sormayin bana aci dolu o geçmisimi Sakin ha gelmeyin üstüme çok...
  3. Dilek Budak - Sevdam Ellerinde

Dilek Budak - Sevdam Ellerinde

Agladim dinlemedin Sevdim görmedin yar Sevdim alin yazim kaderimsin Bunu bilemedin yar (sevdam ellerinde yar) Bir yapraktim gönül bahcende Son sedaydim yüreginde Bir yarali kusum ellerinde Severken ayrilik olmaz (Kaderim ellerinde yar)
  4. Dilek Budak - Parti

Dilek Budak - Parti

Gecenin bittiği yerde Başla dans etmeye Gecenin bittiği yerde Başla eğlenmeye Haydi haydi koş partiye Yolculuk başlasın mavi sulara Ben vakit kaybeden Benimle dönsün dünya Zaman kalmasada Mekan uymasada Bedenin yorulsada Haydi koş partiye
  5. Dilek Budak - Elde Olan

Dilek Budak - Elde Olan

Bıktım bu yerlerden nereye gideyim Aşka inancım yok kimleri seveyim Birkez açan hergün solan Bir demet gül gibiymiş demek yaşanan Geriye kalan beni derde salan Bir sürü aşk şiiri ve yarım bir roman Benden kalan sende olan Bir parfüm yastığım Ve kırık bir saç tokam Geriye kalan duvar ve tavan Başımın ucunda bitmemiş yarım bir roman

Sayfayı Paylaş