gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dilek Budak - Yine Vurdu Aşk

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Yalnızlığın acısı çöker üstüme Bir sevda şarkısı dolanır dilime Kavuşmak yine mevsim bitimine
    Yar güller açmaz bahar sürgünde
    Yine vurdu aşk
    Yine soldu güller
    Yeniden doğmak ne mümkün
    Sana varmak
    Yoluna bir ömür bağlanmak ne mümkün
    Yine vurdu aşk
    Yine soldu güller
    Yarına ne kaldı
    Sana varmak
    Yoluna bir ömür harcamak ne mümkün

Dilek Budak - Yine Vurdu Aşk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilek Budak - Yıldızlar

Dilek Budak - Yıldızlar

Gözlerinin sözlerinin Özler oldum ya herseyini Nasil kabul etmeli yar Böyle sessizce gidisini Bunu haketmedim buna inanmadim Sensizligi ben secmedim Bunu bana sen ögrettin Yildizlar yalan söyler su gönlüm seni özler Haydi vur beni vur beni yar Durma sar beni sar beni yar Ne olur dön bana dön bana yar Teninde kimlerin elleri var
  2. Dilek Budak - Vur Vur

Dilek Budak - Vur Vur

Ask için aglarim askla gülerim Ask için çarpiyor yanan yüregim Ask için ölmekse ölebilirim Vur vur vur Askin serefine vur Vur vur vur Kadehin dibine vur Vur vur vur Vur vur vur Hüzün karasi gözleri gülüsleri inan aklimda Acisina tatlisina hazirim bu askin sonuna Sevdana açildim yelkenler fora Hiçbir firtina duramaz benim karsimda
  3. Dilek Budak - Sifirladim

Dilek Budak - Sifirladim

Sifirladim herseyimi Bir ben bir allahim kaldi Sifirladim geçmisimi Gidiyorum yarinima Yaktim bütün hatiralari Denize attim küllerini Nerede yanlis yaptim diye Sormuyorum artik Yanlissa tamam yaptim iste Gözyasiysa sel döktüm iste Aciysa çektim acisini Cesurum artik Sifirladim herseyimi Bir ben bir allahim kaldi Sakin ha sormayin bana aci dolu o geçmisimi Sakin ha gelmeyin üstüme çok...
  4. Dilek Budak - Sen Benimsin

Dilek Budak - Sen Benimsin

Gözlerine baktigim anda Aski senle buldum Bir deli rüzgar oldum Estim gectim savruldum Estim gectim aski sende buldum Sen benimsin bende senin Anla artik askim sensin Aska vurgun gönlüm yorgun Anla artik carem sensin
  5. Dilek Budak - Aşk Bir Savaş

Dilek Budak - Aşk Bir Savaş

Bir bak aynaya sonra birde bana Aynalar her zaman Doğruyu söylemezki sana Aşk bir ölüm Aşk bir savaş ardına bak Elde kalan kırık dökük birkaç hayat Bana mı kaldı yalanların Şu alemde olanların Hesabını sen tanrıya ver Gerçek yüzünü ortaya ser

Sayfayı Paylaş