gebe
  1. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0

dilek salatı

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında PeLiNiM tarafından paylaşıldı.

dilek salatı dilek selati cuma günü sabah namazından sonra aşağıdaki duayı kere okursan inşallah ne muradın var ise olurmuş

Allahümme salli ala muhammedin mehtelefel melevani ve teakabel asarani kerrerel cedirani ferkani ve belli'g ruhahu ve ervahe ehlibeytihi minnet tahıyyete vesselame ve barik ve sellim aleyhi ve aleyhim tesliman kesiran kesira

alıntı

dilek salatı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. YedİyÜz Bİn Salat Ü Selam

YedİyÜz Bİn Salat Ü Selam

salat ü selam salatü selam duası salatü çeşitleri salavatı arkadaslar bu salavatı selamı bır defa okuyan 700000 defa salavat getırmıs sevabı alır efendımız s.a.v buyuruyor “Dua ile sema arasında bir engel vardır.Üzerime salavat getirilince engel açılır, DUA YERİNE ULAŞIR.” “Üzerime bir günde bin defa salavat getiren kimseye cennetteki makamı gösterilmedikçe ölmez.” “Bana en yakın olanlar,...
  2. Dilek

Dilek

Rüyasında içinden gelerek bir dilekte bulunan kişinin istediği olacak demektir. Hele de kutsal yerlerde bir dilekte bulunuyorsa çok daha iyidir. Mutluluk habercisidir.
  3. salatı tefriciyeyi abdestsiz okuyabilir miyim

salatı tefriciyeyi abdestsiz okuyabilir miyim

Herkes farklı birşey söylüyor, yine bilse bilse melekler bilir dedim ve size sormak istedim :) Salatı tefriciye abdestsiz okunur mu?
  4. salatı-mecule

salatı-mecule

Allah dostlarından birisi diyor ki: -Yüce Allah’ın bana sırrını bildirdiği salavatın adına “Salat-ı Mec’ule” denilir.Bu salavat her türlü olmazı olur hale getirmek ve çözülmez düğümü çözmek için okunur. Bu salavatı okuyan kimseye cennette verilecek alanın binlerce köşesinden her bir köşesinde bin çadır, her çadırda bin tane hizmet eden huri gılman cennet ehline elbise taşımaktadırlar. Her...
  5. salatı tefriciye

salatı tefriciye

Salatı tefriciye için yardım istiyorum

Sayfayı Paylaş