gebe
  1. 19bjk03

19bjk03 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    101
    Ödül Puanları:
    0

Dilek tut

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında 19bjk03 tarafından paylaşıldı.

Okumadan dilek tutun

Bismillahirrahmanirrahim,
    Vela havle vela kuvvete illa billahi aliyyil azim. Allahümme inni esabet ya kadümü ya daimü yasekde yeus yabudu ya semedü ya hayyümü ya kayyümü ya zel celali ve ikram fiin teccihan fevui hasilla hala ihake illahu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim.

Yüce Allah bu duayı ! 1251 yılında birinin eline geçirmiş 7 yapıya dağıtmış zengin olmuş,
    sonra bir fakirin eline geçmiş inanmamış evi yanmış.
    Tesadüfen çocuğu olan birisine geçmiş ve inanmamış çocuğu ölmüş. Bu dua kimin eline geçerse 7 kapıya dağıtsın muradı olur.
    Duayı 7 gün içinde çıkarsı n o gün neler neler olacak göreceksiniz. Allah duanızı kabul etsin.

(mailden geldi , ben yoladim arkadaslara , sizlerde denemek isterseniz...)

bir de arabca bilen arkadaslar türkcesini yazabilirmi anlami bilmek isterdim ne okuduk yanlis olmasinda !o yüzden de Dualara degil bu bölüme aldim tsk..

Son düzenleme: 6 Ağustos 2011
  2. emyy

emyy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    okumadan dilek tutun

Bismillahirrahmanirrahim,
    Vela havle vela kuvvete illa billahi aliyyil azim. Allahümme inni esabet ya kadümü ya daimü yasekde yeus yabudu ya semedü ya hayyümü ya kayyümü ya zel celali ve ikram fiin teccihan fevui hasilla hala ihake illahu aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil azim.

Yüce Allah bu duayı ! 1251 yılında birinin eline geçirmiş 7 yapıya dağıtmış zengin olmuş,
    sonra bir fakirin eline geçmiş inanmamış evi yanmış.
    Tesadüfen çocuğu olan birisine geçmiş ve inanmamış çocuğu ölmüş. Bu dua kimin eline geçerse 7 kapıya dağıtsın muradı olur.
    Duayı 7 gün içinde çıkarsı n o gün neler neler olacak göreceksiniz. Allah duanızı kabul etsin.

3. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    inşallah duam kabul olr cnm teşekkürler cnm emeğine sağlık

Dilek tut konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilek

Dilek

Rüyasında içinden gelerek bir dilekte bulunan kişinin istediği olacak demektir. Hele de kutsal yerlerde bir dilekte bulunuyorsa çok daha iyidir. Mutluluk habercisidir.
  2. Lara - Dilekler Tuttum

Lara - Dilekler Tuttum

Dilekler tuttum adaklar adadım Yaz tanrım yaz onu bana yaz Kaderime yaz O benim büyük aşkım Alnıma yaz ömrüme yaz Duâlar ettim emekler verdim Yaz tanrım yaz onu bana yaz Kaderime yaz O benim onurlu aşkım Alnıma yaz ömrüme yaz Yanık geceler olur ya Yakar ya derinden Aşkın ateşi kül olmadan Tanrım onu bana yaz Hasretlik çektim eridim bittim Yaz tanrım yaz onu bana yaz Kaderime yaz O benim...
  3. Dilek Tut Bak Bakılm Gerçekleşecek mi?

Dilek Tut Bak Bakılm Gerçekleşecek mi?

Her yaşayan canlı illaki düşünür ve bir şeyler ister diler. Ama dilemekle kalmıyor tabi bu dileklerinin gerçekleşme hayaliyle yaşıyor. Tabi ki sizde hayatınızın her anında şu olsa bu olsa diye dilek dilemişsinizdir.Girin bakalım dileğinizi yazın gerçekleşecek mi? BURDAN
  4. TutSak...

TutSak...

Buyrun meleklerim, cok duygusal bir paylasim daha sizlerle...

Sayfayı Paylaş