gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Dilekçe

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İstek ve arzuların gerçekleşmesi ile sıkıntıdan kurtulmaya, ele geçecek dünyalığa delalet eder.Rüyada bir isiniz için resmi bir maka-ma bir istida verdiginizi görmek, devlet dairesinde çoktan beri bekleyen bir dileginizin bugünlerde yerine getirilecegine ve size olumlu cevap verilecegine delalet eder.

Dilekçe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilekçeye Eklenecek Belgeler :

Dilekçeye Eklenecek Belgeler :

Madde 17 - 16 ncı madde gereğince verilecek dilekçeye, aşağıda gösterilen belgeler eklenir. 1. Kanunun aradığı şartlara ilişkin belgelerin asılları ile onanmış ikişer örneği, 2. Adayın 3 üncü maddenin (f) ve 5 inci maddenin (a) bendlerinde yazılı halleri bulunmadığını gösteren bildiri kağıdı, 3. Yanında staj göreceği avukatın yazılı muvafakati, 4. Adayın ahlak durumu...
  2. Allah'a dilekçemi verdim

Allah'a dilekçemi verdim

O kadar güzel bir hikaye ki.Yaşanmış bir olay..Okurken göz yaşalarınıza engel olamayacaksınız 'Birkaç yıl önce, bağlı bulunduğumuz Genel Müdürlük; Dört arkadaşımla birlikte, beni bir ilimizde, memur statüsünde işçi almak üzere görevlendirmişti. Sözünü ettiğim ilde on personel alacaktık ve bunlar il müdürlüğü bünyesinde görevlendirilecekti. Biz beş arkadaş birleşerek, sözünü ettiğim ile...
  3. Rabbim sanadır dilekçem

Rabbim sanadır dilekçem

celaleddin ada rabbim sanadır dilekçem rabbim sanadır dilekçem celaleddin ada dinle Rabbim sanadır dilekçem adlı güzel bir yazı umarım hoşunuza gidecektir meleklerim... Ey ezelin ve ebedin, Ey yerin ve gögün maliki olan rabbim!.. ismini isminin yanına yazdıgın sevgilin,habibinin hürmetine YARDIM EYLE MUHAMMED ÜMMETİNE... SEn zulm edenin zulmunü al başına geçir yarab.. Ve ebabil...
  4. Dilekçe Nasıl Yazılır Kısaca

Dilekçe Nasıl Yazılır Kısaca

Dilekçe nasıl yazılır kısaca anlatırmısınız kısaca ama destan olarak değil!
  5. boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

Boşanmak istiyorum ve avukatım yok.Kendim boşanma dilekçesi hazırlamak istiyorum, yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş