gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.017
    Ödül Puanları:
    113

Dilekçe

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

İstek ve arzuların gerçekleşmesi ile sıkıntıdan kurtulmaya, ele geçecek dünyalığa delalet eder.Rüyada bir isiniz için resmi bir maka-ma bir istida verdiginizi görmek, devlet dairesinde çoktan beri bekleyen bir dileginizin bugünlerde yerine getirilecegine ve size olumlu cevap verilecegine delalet eder.

Dilekçe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilekçeye Eklenecek Belgeler :

Dilekçeye Eklenecek Belgeler :

Madde 17 - 16 ncı madde gereğince verilecek dilekçeye, aşağıda gösterilen belgeler eklenir. 1. Kanunun aradığı şartlara ilişkin belgelerin asılları ile onanmış ikişer örneği, 2. Adayın 3 üncü maddenin (f) ve 5 inci maddenin (a) bendlerinde yazılı halleri bulunmadığını gösteren bildiri kağıdı, 3. Yanında staj göreceği avukatın yazılı muvafakati, 4. Adayın ahlak durumu...
  2. şikayet Ve Dilekçe Hakkı

şikayet Ve Dilekçe Hakkı

ŞİKAYET VE DİLEKÇE HAKKI MADDE 74: Vatandaşlar karşılıklılık esası gözetilmek kaydıyla Türkiye'de kendileri veya kamu ile ilgili dilek ve şikâyetleri hakkında yetkili makamlara ve Türkiye Büyük Millet Meclisi'ne yazı ile başvurma hakkına sahiptir.Kendileriyle ilgili başvurmaların sonucu gecikmeksizin dilekçe sahiplerine yazılı olarak bildirilir.Bu hakkın kullanılma biçimi kanunla...
  3. Okul Dilekçe Örnekleri

Okul Dilekçe Örnekleri

Okul için hazırlanmış olan matbuu dilekçe örneklerini hemen aşağıda bulabilirsiniz.
  4. Dilekçe Nasıl Yazılır Kısaca

Dilekçe Nasıl Yazılır Kısaca

Dilekçe nasıl yazılır kısaca anlatırmısınız kısaca ama destan olarak değil!
  5. boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

boşanma dilekçesini nasıl yazacağım

Boşanmak istiyorum ve avukatım yok.Kendim boşanma dilekçesi hazırlamak istiyorum, yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş