gebe
  1. göknur

göknur Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

dilenci parasi 3 günde sayildi

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında göknur tarafından paylaşıldı.

Dilencinin paraları tam 91 kiloydu ve 3 günde sayılabildi... Hindistan'ın Kalküta kentinde bir banka, hesap açtırmak isteyen dilencinin getirdiği madeni paraları üç günde sayabildi.
    Laxmi Das adlı dilenci kadın, 91 kilogram gelen paraları, çocuk felci olduktan sonra, 40 yıldır biriktirdiğini söyledi.

16 yaşında dilenmeye başlayan Das, "Bu paraları dilenemeyeceğim günler için sakladım. Bir gün yaşlanacağımı ve hastalıklara kalacağımı biliyordum, dolayısıyla ihtiyatlı davrandım" dedi.

Bankanın Müdürü de Das'ın insanları tasarruf yapmaya teşvik edebileceğini ve örnek olabileceğini belirtti.

Müdür, Das'ın az kazanılsa da para biriktirilebileceğini gösterdiğini söyledi.

dilenci parasi 3 günde sayildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dilenci

Dilenci

Temiz yüzlü dilenci ilim istemeye, hayrı dilemeye, Pejmurde kılıklı dilenci zillete, pişman olunacak işlere delalet eder.Dilenciyle konuşmak başarıda hoşgörü ve iyi duyguların rol oynayacağı anlamına gelir.Rüyada dilenci görmek işlerin yakın zamanda düzeleceğine işarettir. Dilenciye sadaka vermek sorunların artık geride kalacağı anlamındadır. Dilenciyle konuşmak başarıda hoşgörü ve iyi...
  2. 3 Günde 3 Kilo

3 Günde 3 Kilo

3 GÜNDE 3 KİLO Diyet Hedefi: 3 günde 3 kilo vermek. Günlük kalori: 1200 Kcal Uzun sürede dengeli bir şekilde kilo verebileceğiniz bir diyet. Bu diyeti istediğiniz kiloya ulaşasıya dek 7 günlük periyotlar halinde uygulayabilirsiniz. %54 Karbonhidrat, %16 Protein, %30 Yağ içeriyor. BU DİYETİN GÜNLÜK MENÜLERİ 1. GÜN Sabah : 1 tost, 2 çay kaşığı tereyağı, yarım bardak greyfurt, 1 fincan kahve, su...
  3. 3 günde 3 kilo

3 günde 3 kilo

Bıkmadan kısa sürede sonuca ulaşmak için ilk adımı atın. 3 günde 3 kilo çok da ulaşılmaz değil! Moral bozucu biliyoruz! Diyet, moral bozan ve insanı, insanlığından çıkaran bir olay gibi gelebilir. Bunu aşmak için aynanın karşısında zayıflıyorum, çok güzelim, harikayım, ben bir mankenim, ben iyiyim, herkes bana bayılıyor gibi kendi kendinize uydurduğunuz dizeleri bağırarak söyleyin. Bu...
  4. Dilenciler!!

Dilenciler!!

Geçenlerde nişanlımla geziyoduk.Yerde tezgah açmış tahmini 35 40 yaşlarında bi adam önünde selpaklar satıyo.Bedensel engelli konuşamıyo bile konuşsada anlaşılmıyo elleri tutmuyo çok kötü durumda içim acıdı selpakların fiyatını sorduk 2,5 tl dedi daha doğrusu zor anladık çünkü anlaşılmıyo.Okadar bozuk para çıkmadı üstümüzden bizde olan bozuk paraları verelim dedik. Elimize vurdu parayı...

Sayfayı Paylaş