gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

dili boğazına kaçıp öldü

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

dili boğazına kaçmak dilin boğaza kaçması video dilin boğaza kaçması ilk yardım Gencecik bir insanın ölümü kadar kötü olan yok Allah Rahmet eylesin üzücü gerçekten.

Hatay'ın İskenderun İlçesi’nde halı saha maçı sırasında top oynarken yere yığılan 18 yaşındaki genç, dilinin boğazına kaçması sonucu hayatını kaybetti. Ambulansın, halı sahaya 200 metre uzaklıktaki Devlet Hastanesi'nden 25 dakikada geldiği iddia edildi.

İskenderun’da her hafta mahalledeki arkadaşlarıyla halı saha maçına gittiği belirtilen 18 yaşındaki Hamit Taş, halı saha karşılaşmasının son üç dakikasında orta sahada yere yığıldı. Arkadaşlarının müdahale ettiği Hamit Taş'ın önce sara krizi geçirdiği sanılarak avuçları ovalanarak sakinleştirilmeye çalışıldı. Ancak çenesinin adeta kilitlendiğini fark eden arkadaşları gencin ağzını açmayı başararak boğazına kaçan dili çıkartıldı. Henüz yaşadığı belirlenen Taş için ambulans istendi. Olay yerine ulaşan sağlık ekiplerinin müdahalesi de sonuç vermeyince Hamit Taş hayatını kaybetti.

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Allah Rahmet Eylesin... Mekani Cennet olur insallah...

3. Şevvall

Şevvall Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun ailesine sabır versin rabbim

dili boğazına kaçıp öldü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ölünce ahirette hangi dili konuşacağız?

Ölünce ahirette hangi dili konuşacağız?

ahirette hangi dil konuşulacak Öldükten sonra âhirette, inşaallah Cennette Arapça mı konuşacağız? Yoksa her Müslüman kendi dilini mi konuşacaktır?" Her ikisi de mümkün ve olabilir. Cenab- ı Hakkın kudreti açısından bakıldığında hiçbir engel ve zorluk söz konusu değildir. Cennetin şartlı bütünüyle farklıdır, bu âleme benzemez. Bu âlemde sebepler ve hikmetler geçerlidir. Burada bir şeyin...
  2. Boğaz

Boğaz

Rüyada nefes borusunu görmek, elçiye, sefire, ölüm ve hayata isaret eder. Bogazindan bir kil yahut bir iplik çiktigini ve onu çektigini, fakat tamamen çikmadigini ve kirilmadigini gören kimsenin ömrü uzun olur. amiri ile düsmanligi devam eder. Bu rüyayi gören tüccar ise ticareti 1yi olur.
  3. dilim

dilim

Kısmetin parça parça alınacağına işaret eder.
  4. uğur ışılak-öldür beni(dilini kana bulama)

uğur ışılak-öldür beni(dilini kana bulama)

Dilini kana bulama Sus da öldür beni n'olur Gönlünün darağacına As da öldür beni n'olur Dolaştır donan kanımı Ruhun ile yak canımı Körükleyip yangınımı Es de öldür beni n'olur Sevdam nasip alacaksa Hasret yetim kalacaksa Sonu vuslat olacaksa Küs de öldür beni n'olur Hasretinle yana yana Ömrü tükettim uğruna Bir taş misali bağrına Bas da öldür beni n'olur
  5. Boğaz daralması

Boğaz daralması

boğaz daralması boğazda daralma boğaz daralması, boğaz reflüsü, belirtileri, tedavisi Boğaz reflüsü oalrakda bilinen boğaz daralması hakkında detaylı ve de faydalı bilgiler sunuyoruz bu yazımızda sizler için Melek'ler. Belirtiler - Yutma güçlüğü Bu durumda, yemek borusu katı gıdaların, hatta sıvıların güçlükle geçmesine neden olacak kadar daralmıştır. Yetişkinlerin çoğunda, bir...

Sayfayı Paylaş