gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Dili Müjde Ar'ı başına dert açtı

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Sivri dilli Müjde Ar'ın dili bu defa başına dert açtı... [​IMG]

‘HANGİ TARLADA YETİŞİYOR BU MÜDÜRLER’ SÖZÜNE 2 YILA KADAR HAPİS İSTENDİ.

Müjde Ar’ın, okul çantalarında kullanılan resimler ile ilgili bir haberde kullandığı cümleler başına iş açtı.

Müjde Ar, geçen mayıs ayında bir televizyon kanalında Eskişehir Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan’ın okul çantaları ile ilgili açıklamalarını programında eleştirdi.
    Ceylan’ın okul çantalarında Barbie bebek ve bazı resimler için “Neredeyse müstehcenliğe yakın resimler, çocukları hayal dünyasında gezdiriyor, gerçeklerden koparıyor” sözlerini hatırlatan Müjde Ar’ın “Bu sübyancılıktır. Hangi tarlada yetişiyor bu milli eğitim müdürleri” dediği öne sürüldü. Bunun üzerine Ceylan, hakarete uğradığını belirterek mahkemeye başvurdu. Müjde Ar hakkında ’Kamu görevlisine hakarette bulunmak’ suçundan 3 aydan 2 yıla kadar hapis istemiyle dava açılmasına karar verildi. Milli Eğitim Müdürü İbrahim Ceylan, okul çantalarında hayal ürünü yabancı çizgi film karakterleri yerine Nasreddin Hoca ile Keloğlan gibi milli kahramanların resimlerinin yer almasını istemişti. Aynı zamanda Eskişehirspor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi olan Ceylan bir süre önce üzerlerinde Eskişehirspor formaları bulunan Nasreddin Hoca ve Keloğlan’lı bin adet okul çantasını Eskişehir’de öğrencilere ücretsiz dağıtmıştı.

Dili Müjde Ar'ı başına dert açtı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sivilcelerle başınız dertte mi?

sivilcelerle başınız dertte mi?

Yağ bezlerinin fazla çalışmasının sebep olduğu küçük çıbanlara sivilce denir. Sivilce kesinlikle sıkılmamalıdır. Aksi taktirde ciltte iz kalabilir. Ayrıca çok yağlı ve baharatlı yiyecekler yememek gerekir. Bir su bardağı ekşi nar suyuna yarım su bardağı sirke karıştırn. Bu suya bir parça pamğu batırıp sivilce üzerine kompres yapın. 2 su bardağı suya 2 çorba kaşığı ıhlamur koyup 20 dakika...
  2. Atatürk Gafı Seray'ın Başına Dert Açtı

Atatürk Gafı Seray'ın Başına Dert Açtı

Atatürk Gafı Seray'ın Başına Dert Açtı Seray Sever'in bir televizyon programında yaptığı Atatürk gafı başına dert açtı.Sever hakkında soruşturma başlatıldı. Programda, “Atatürk hem Kurtuluş Savaşı yapmış, hem de iki kadını idare etmiş. O bile böyleyse şimdiki Türk erkekleri neler yapmaz” diyen Sever hakkında Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı soruşturma başlattı. Emekli uzman çavuşlar...
  3. Bir Arkadaşıyla Başı Dertteyse

Bir Arkadaşıyla Başı Dertteyse

Bir Arkadaşıyla Başı DertteDoç. Dr. Nilüfer Darıca Hacettepe Üniversitesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü Öğretim Üyesi Bir insanın herhangi bir olaya ya da bireye karsı geliştirdiği tutumlar, onun kişiliği doğrultusunda şekillenir. Kişilik ise insanı başkalarından ayıran tutum ve davranış örüntülerini içeren tüm ruhsal özelliklerden oluşur. Diğer bir deyişle, bir insanın tüm İlgilerini,...
  4. CHP'nin başı dertte

CHP'nin başı dertte

CHP'nin başı bu kez Almanya'dan alındığı iddia edilen yardım parasıyla dertte! Başsavcılık bu konuda inceleme başlattı. CHP'nin bir Alman vakfından para aldığı iddiaları üzerine harekete geçen Başsavcı Yalçınkaya, Nazizm ve Almanya uzmanı Talip Doğan Karlıbel'den belge istedi. Almanya ve Nazizm uzmanı Talip Doğan Karlıbel, Cumhuriyet Başsavcısı Abdurrahman Yalçınkaya'nın,...
  5. Sivilcelerle başınız dertte mi?

Sivilcelerle başınız dertte mi?

acıyan sivilceler Çoğumuzun yakındığı bir problem Sivilceler.. öncelikle bazı şeylerin sivilceler üzerindeki etkisini yazacağım :) 1.Soğuk. Biz buz parçasını çıkmakta Olan sivilcenin üzerinde bir dakika kadar bekletip bunu 15 dakikada veya yarım saatte bir tekrar ederseniz sivilcenin yok oluğunu göreceksiniz. yüzünüzü yıkamadan önce bir buz parçasını suratınızda iyice gezdirmek...

Sayfayı Paylaş