gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

dilim

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Kısmetin parça parça alınacağına işaret eder.

dilim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dil dilde ülser dil ülseri

dil dilde ülser dil ülseri

dilde ülser dil kökünde kabarcık dil kökünde kabarcıklar Dilde görülen; etrafı kırmızı, içi su dolu küçük kabarcıklar, dil ülserinin belirtisi olabilir. Derin ve sert kenarlı dil yaralarında, mutlaka doktora başvurmak gerekir. Diğer dil yaraları, hazımsızlık veya gripten kaynaklanabilir
  2. Dilimiz Üzerine

Dilimiz Üzerine

Dilimiz, konuşma dilimizden çok yazı dilimiz, yıllardan beri, yüzyılı aşkın bir sürevden (zamandan) beri durmadan değişiyor. Değişmesini bir dileyen oldu bir buyuran oldu diye değil, değişmesi gerektiği için, değiştirmek zorunda olduğumuzdan, içimizden duyduğumuz için değişiyor. Elimizdeki dille, dünden kalan dille, istediğimizi söyleyemediğimiz, istediğimiz gibi söyleyemediğimiz için...
  3. İki Dil

İki Dil

İKİ DİL İKİ DİL Düşünmek, içten konuşmak; konuşmak, dıştan düşünmektir. Bu yazıyı yazışını, bu sözün anlatmak istediği fikre bir örnek olabilir : Önümde boş bir kağıt. Yanımda kimse yok, büsbütün kendi kendimeyim. Düşünüp yazıyorum. Yazmadan önce, düşünürken yaptığım iş, kendi kendime konuşmanın bir türlüsüdür. İçten konuştuğum bu sözleri yazmaya başlayınca, düşündüklerimi kağıt...
  4. Dil Nedir ?

Dil Nedir ?

dil nedir kısaca dil nedir, nasıl kullanılır, nasıl oluşmuştur, kimler kullanabilir merak edenler için yazımıza buyrun arkadaşlar. Dilin özellikleri Çok geniş anlamıyla dil, düşünce, duygu ve güdüleri, doğrudan doğruya ya da dolaylı olarak bildirmeye yarayan herhangi bir anlatım aracıdır. Bu tanım bütün canlıların kendi aralarındaki bildirişimlerle ilgili işaret sistemlerini...
  5. renkerin dili

renkerin dili

sevgili meleker bugün çalıştığım hastanenin vermiş olduğu eğitim seminerinde eğitimcilerin bize anlattığı konular örneklemeler sunduğu bilgile çok hoşuma gittii özellike renklerin dili ile olan bölüm çok dikkatimi çekti bende bunu sizlerle paylaşmak istedim. İşte renkler ve dilleri; kırmızı :herzaman kendilerini yönetici olarak görmek isterler ve bunuda etrafa böle kabul ettirmek...

Sayfayı Paylaş