gebe
  1. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48

Dilimize sahip cikmayanlara,gerektigi gibi kullanmayanlara itirazim var.

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında seerose tarafından paylaşıldı.

Biz dilimize sahip cikip gerektigi gibi kullanmayacaksak kim yapacak bunu?

Dilimize sahip cikmayanlara,gerektigi gibi kullanmayanlara itirazim var. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itirazım var

itirazım var

parayla arkadaşlığı insanlığı şerefini satanlara itirazım var olmaz olsun böyle insanlar elbet layınızı bulacaksınız ayşe bacı önce sen!!!:nono:
  2. Rober Hatemo - İtirazım Var

Rober Hatemo - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadere İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin sillesine hayatın cilvesine Dertlerin cümlesine itirazım var Yarım kalan sevgiye şu emanet gülmeye Yaşamadan ölmeye itirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum Ben hep ezilmeye mecbur muyum İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  3. Müslüm Gürses - İtirazım Var

Müslüm Gürses - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadare İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin cilcesine Hayatın silvesine Dertlerin cümlesine İtirazım var Yarım kalan sevgiye Şu emanet gülmeye YAşamadan ölmeye İtirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum? Ben hep ezilmeye mecbur muyum? İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  4. benimde itirazım var kardeşim..

benimde itirazım var kardeşim..

neden insanlar verdiği sözde durmuyorlar yaaaaaaaaa..yada yapamayacakları şeyler hakkında neden söz veriyorlar....bak asabileştim en sonunda...
  5. Müstehcen türk dizilerine itirazim var..

Müstehcen türk dizilerine itirazim var..

Herkesin bildigi malum diziler.Gercekten artik diziler aile ortaminda izlenecek gibi olmadi.Dizi yapimcilari ve buna eyvallah diyen kanal sahipleri kendinizi dizginleyin artik....Lütfen böyle dizileri izlemeyin,cocuklariniza izlettirmeyin.

Sayfayı Paylaş