gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Dilsiz

Konu, 'C-D' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Dilsiz olduğunu görmek salih kişiler hakkında kötü söz söylemeye, fıska ve cehalete, Dilsiklik şahitliğinin kabul görmemesine, Dilsilik, kendini bilen insanlar için hakkı söyleyip batıl olan şeylerden ırak durmaya, kurtuluş ve zafere delalet eder.Rüyada dilsiz olduğunu görmek, şanssızlığın ve uğursuzluğun işaretidir.Rüyada kendinizi dilsiz olarak görmeniz, sözleri-nizi ve düsüncelerinizi dostlarinizin takdir etmediklerine ve anlamadiklarina delalet eder.Dilsiz oldugunu veya konusmadigini görmek dinde fesada, di-linin kesilmis oldugunu görmek, az söz söyler olduguna; biri ile söz düellosu yapacagina isarettir.

Dilsiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sağır, dilsiz...

sağır, dilsiz...

Mafya babası korumaya aldığı müesseselerden haraçları toplamak için yeni bir tetikçi buldu. Seçtigi adam sağır ve dilsizdi. Baba, yeni tetikçinin polisin eline geçerse, fazla bir şey anlatmasının mümkün olamayacağını düşünüyordu böylece... Baba, bir gün ödemelerin geciktiğini fark etti ve tetikçiye adamlarını gönderdi. Adamların sağır dilsizle anlaşmaları mümkün olmadı tabii. Bunun üzerine...
  2. İntizar-dilsiz yüreğim

İntizar-dilsiz yüreğim

özgür birak sözlerimi dilsiz yüreğim ne iyidir ne kötüdür bende diyeyim dogrular incitir diyorsun ama icime atarsam nasil güleyim nerelerde ölmüsüm ben nerelerde gömülmüsüm kac askla sinadiysam bu kalbi birtek seni sevmisim nerelerde ölmüsüm ben nerelerde gömülmüsüm kac askla sinadiysam bu kalbi yenmisim yenilmisim bir degil bin defa canim alirsin askim yoluna cikar yakalanirsin...
  3. Dilsizce Çığlık Atmaktayım...

Dilsizce Çığlık Atmaktayım...

Dilsizce Çığlık Atmaktayım... Gidiyorum... Bütün acemiliklerimi avucuma alıp Bir asi ruh doldurup yüreğime Gidiyorum bilinmeze... Zamanı sana bıraktım Gidiyorum sevdamı kanatarak An geldi ve kaş çattım Gidiyorum bir meçhul yol tutarak... Şimdi sızlanmakta akrep Yelkovanın hoyratlığına... Geceyi cellat tutsağı eden susmalar kulaklarımda çınlarken Kırılgan düşler boynumda yasta......
  4. Kör, Sagir, Dilsiz

Kör, Sagir, Dilsiz

kör sağır dilsiz sorusunun cevabı rüyada sağır dilsiz görmek 1 kör 1 cevabı Yeni bir zeka sorusuna ne dersiniz Melekler?? Bir sagir bir kör birde dilsiz var. Bunlar ormanda giderken sagir ölür. Bu sagirin öldügünü dilsiz köre nasil analtiyor?? Hadi bakalim cevaplari alalim....
  5. Aşk Sessiz Sevgi Dilsizdir ..

Aşk Sessiz Sevgi Dilsizdir ..

Bir adam anlatıyor ve bir avukat dinliyor: Karımı 1998'in sonbaharında kaybettim...Yedi senelik evliliğimizin iki senesini kanser tedavisi için hastanelerde geçirmiştik. Karım , her evlilik yıldönümümüzde ikimizin fotoğrafını çerçeveler, "Bunlar bizim hayatımızın gölgeleri" derdi.. Öldüğünde,yedi tane resmimiz vardı.97'in bir gecesinde onu aldattım.Oysa ona sürekli onu ne kadar çok...

Sayfayı Paylaş