gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

dilsizdir benim sevmelerim.. güzel bir söz..

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

dilsizdir benim sevmelerim burukluk sözleri

DiLsizdir benim sevmeLerim...Kaç hain sevda geçmiştir kapımdan kaç uzun gece kaç sabahı geLmeyen günLer...Sadık sevgi cümLeLerine sonsuz saygıyLa doLu yüreğim sonu hüsran oLsa da sessiz bekLeyişLerim...İçine hapsoLdugum her zindana bugünkü "ben"i borçLuyum...beni kandıran beni ağLatan herkese teşekkür ederim...ittiğiniz dipsiz kuyuLardan ucuna getirdiğiniz ucurumLara kadar her adımımda biraz daha kazandığım deneyim için sonsuz teşekkürLer ...şimdi içinde biraz burukluk, biraz nem oLsa da dimdik bakısLarım...

Son düzenleme: 6 Temmuz 2009
  2. magical

magical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dilsizdir benim sevmelerim.. güzel bir söz..
    Harika cnm.. tşkler paylaşım için...

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: dilsizdir benim sevmelerim.. güzel bir söz..

Paylaşım için teşekkürler çok güzelmiş....

4. ßeßi$iM

ßeßi$iM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    şimdi içinde biraz burukluk, biraz nem oLsa da dimdik bakısLarım... KüLLerimdeN yeNideN doğMayıda ßiLiriMm.

dilsizdir benim sevmelerim.. güzel bir söz.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ''Sevme beni...''

''Sevme beni...''

Sensizlik zor oLur demiştim ya sana .. Sensizliğin ölümüm olur.. YanıLmışım herşeyim.. Asıl senin varlıgın sonum oLmuş benim.. Uzagında olsam beLki diyerek dayanırdım belki herşeye.. ama yanında beLki diyecek bir cümLem oLmadı olmayacak hiçbir zaman.. Çünkü yanında hep kesin hep acı cevaplar aldım kendime.. Ben sana yetmiyorum biliyorum.. Senin istediğin ben değilim. Senin istediğin...
  2. Eğer aşka bir ceza verebilseydim... Onundα benim Gibi ,Sevmesini İsтerdim

Eğer aşka bir ceza verebilseydim... Onundα benim Gibi ,Sevmesini İsтerdim

eğer aşka bir ceza verebilseydim aşka ceza verebilseydim eğer Artık yeni bir hayat ba$Ladı SeninLe Beraber çıktığımız bu sevda yoLunda sanki Sen hep vardın sanki Senden öncesi yok Sen ayLardır bekLenen yıLLardır özLenensin Senden öncesini yok saydım yüreğime Gözümü açıyorum Sen, kapıyorum yine Sen Bir tek Sen.. AydınLığınla yıktığın,bir ak$am karanLığıydı Seni bana getiren Ooyüzden artık,hiç...
  3. Sevme beni !!!

Sevme beni !!!

bebek sevme oyunları kadın sevme oyunları seveceksen beni kadın oyunu Sevdiğine itirazı olan meleklerime güzel bir yazı... Anlamıyorum seni sevgili hem de hiiiç anlamıyorum. Madem ki hala o var, niye çıktın karşıma? Aklında, baktığın her yerde ve en önemlisi yüreğinde o, o’nun hayali... ‘Seviyorum’ diyorsun, ‘Unuttum, zaten sevmedim onu’ diyorsun ama biliyorum ki yalan söylüyorsun. Belki...
  4. Sevmeyi anlatan güzel bir şiir burada

Sevmeyi anlatan güzel bir şiir burada

sevmek suçsa cezası idam olsun ağlamaksa sevgi gözlerim yaşla dolsun sevmek yalnızlıksa bu beden yalnızlıga bogulsun sevmek buysa eyer herşeyinle kabulumsun hüzün ise sevgi kalbime keder dolsun kalp kırmaksa sevgi kırgeç senin gönlün olsun eyer sevgi ölümse onada hazırım yeter ki senin elinden olsun GÜLÜM
  5. sevme beni:((

sevme beni:((

Sevme beni, korkuyorum… Bu ruh, bu yürek alışık değil yaralarının sarılmaya çalışılmasına… Ömrümce içimi cam kesikleriyle lime lime edenlere koştum ben… Benden beni çalıp geri vermeyenlere uzandı ellerim yıllarca… Hep bekleyendim, hiç olmadı bekleyenim… Şimdi ne olursa olsun bekleyenim olacaksın biliyorum ama inanamıyorum… Bilip de inanmamanın nasıl olduğunu sorma bana… Yine, ben...

Sayfayı Paylaş