gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Din Değiştiren Tuğçe Kazaz ile ilgili geyikler

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

tuğce kazaz din Sık sık din değiştirmesi ile gündeme gelen manken Tuğçe Kazaz ile ilgili internette dolaşan espriler var kızlar...Bazıları oldukça hoş :D:D

Tuğçe Kazaz'ın Budizm aşkı, çay servisi yaptırılınca bitmişti. Geçtiğimiz günlerde 'Hizmetçi değilim' diyen model, yeniden İslam dinine dönmüştü.

Tuğçe Kazaz, 2005'te evlendiği Yunan oyuncu Yorgo Seitaridis uğruna Hristiyanlığı seçmiş, eşine boşanma davası açınca Budist olmaya karar vermişti. Şimdi yeniden din değiştiren Tuğçe Kazaz için internette din değiştirmesiyle ilgili geyikler dönmeye başladı.

İşte o geyikler:
    - Kazazizmim kurucusu.

- Tuğçe Kazaz'ın kapı zili nasıl çalar? Din-den dön
    - Bir an evvel Adnan hocamızla tanışır inşallah maşallah. Zira kendisi aşırı derecede sevimli bir şey.
    - Dinler tarihi konusunda ihtisas yapmaya çalışıyor olabilir kendisi. Neden bu kadar ters anlaşılıyor anlamıyorum.
    - Dinin Evliya Çelebi'si.
    - Yerini sağlama almaya çalışan kızcağız. Bence din konusunda korkuları fazla ve hangisinin gerçek olduğunu seçemiyor, bunun paniğinde. Vakit saat gelince sorulacak; 'e sen bizim iman edenler listemizde yoksun! neden?' denilecek diye aklını çıldırıyor olmalı ki teker teker deniyor.
    - Nirvanaya vurdu vuracak.
    - Light din arayan kimse.
    - Budizmden sıkıldığında kendisini pastafaryanizme de bekleriz. Şaka bir yana herkesin dini kendine tabi. Ne kadar bize samimi gelmese de bu halleri, ne kadar bunları medya malzemesi yapmayıp kendi içinde yaşama şansı varken bunu tercih etmemişse de 1 sezonda iki din değiştirdiği için uefa tarafından cezalandırılması gereken eski budist, yeni müslüman.
    - En çok dinleriyle gündeme gelen kişi.
    - Bugün bizim dükkana gelip "yasin fiyatlarına uygun bir şey yaparsanız belki sizin dine geçebilirim" deyince patron bunu sopayla kovaladı. bi on dakika sonra baktım kafasında ufak şapkayla duvarın dibinde ağlıyor. ah tuğçe... hiç uslanmıycan.
    - Uçan spagetti canavarı'ndan vahiy aldığını iddia edeceği günler yakındır.
    - Çoktan seçmeli sınavda kafası karışmış insan.
    - Ne sıklıkla din değiştirdiği, hiçbirimizi zerre ilgilendirmeyen kişi.
    - Futbolda sergen yalçın neyse dinde de tuğçe kazaz odur.
    - Mütemadiyen din değiştiren manken.
    - Kendisi hakkında pek bilgim yoktu, baktım, sevgiliye göre din değiştirdiğini düşündüm bir an.
    - Podyumdan alışkanlık olacak, eşya değiştirir gibi din değiştiren kadın.
    - Uğraşacağına bağımsız din kursa ya.

TİTAN, eLit's ve Young bride bunu beğendi.
  2. Young bride

Young bride Banned

Beğenilen Mesajlar:
    581
    Ödül Puanları:
    0
    Sayın adaşım Tuğçe Kazaz Allah seni napmasın çok güldüm hahaha emeğine sağlık pasim

3. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    Tuğçe Kazaz'ın kapı zili nasıl çalar? Din-den dön :hhh: güzelmişşşş

valla ben bu kızı anamıyorum yaaaa esprilere de çok hak buluyorum güzel espriler olmuş. yani seçiyorsun bir din bari kal birinde ama yok maşallah göçmen kuşlar gibi bir o dinde bir bu dinde. ama üzülüyorum aslında dini kaybetmiş kendinide kaybetmiş. allahım bir an önce doğru yolu göstersin şu kızcağıza din din dolaşmasa :D:D

4. mor menekşe

mor menekşe Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
  5. rainoffical

rainoffical Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    .ddd gerçekten hepsi ayrı ayrı tatlı espiriler özellikle bende din-den-dön espirisine bittim :)

6. fudelya

fudelya Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Bugün bizim dükkana gelip "yasin fiyatlarına uygun bir şey yaparsanız belki sizin dine geçebilirim" deyince patron bunu sopayla kovaladı. bi on dakika sonra baktım kafasında ufak şapkayla duvarın dibinde ağlıyor. ah tuğçe... hiç uslanmıycan.
    süper ya özellikle sonunu müthiş bağlamış :)))) emeğinize sağlık epey güldürdünüz

7. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    Ben bu kızı niyeyse sevemedim ısınamadım açıkcası...Özellikle de din değiştirdiği zaman daha bir gıcık oldum

8. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113
    hahahaha çok güldüm pasim ellerine sağlık canım Kazazizmim kurucusu.
    - Tuğçe Kazaz'ın kapı zili nasıl çalar? Din-den dön

9. eLit's

eLit's Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    26
    Ödül Puanları:
    0
    Tuğçe Kazaz'ın kapı zili nasıl çalar? Din-den dön hahaha hahaha

Din Değiştiren Tuğçe Kazaz ile ilgili geyikler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yunanlı Yorgo Seiteridis ile Evlenen Tuğçe Kazaz Anne Olmak İstiyor.

Yunanlı Yorgo Seiteridis ile Evlenen Tuğçe Kazaz Anne Olmak İstiyor.

İKİ YIL ÖNCE YUNANLI YORGO SEİTERİDİS İLE EVLENEN Tuğçe Kazaz ANNE OLMAK İSTİYOR. Atina'ya yerleşen ünlü manken "Arkadaşlarımın çoğunun çocukları var. Hatta 2'şer 3'er tane. Benim de zamanım geldi. Belirli bir tarih yok zihnimizde. Ancak bebeğimizi kucağımıza almak için çok beklemeye de niyetimiz yok. Çok güzel giden bir evliliğim var. Aileyi genişletmek istiyoruz. İçimde inanılmaz bir...
  2. Tuğçe kazaz uğruna dinini değiştirdiği eşinden boşanıyor

Tuğçe kazaz uğruna dinini değiştirdiği eşinden boşanıyor

TUĞÇE KAZAZ, UĞRUNA YUNANİSTAN'A YERLEŞTİĞİ, HATTA PAPAZ HUZURUNDA EVLENDİĞİ YUNAN EŞİ YORGO SEİTARİDİS'TEN BOŞANIYOR! Bugüne kadar hep 'Çok mutluyuz' diyen ünlü manken, gizlice İstanbul'a dönüp ev tutmuş ve ayrılık hazırlıklarına başlamış.
  3. Tuğçe Kazaz "Yorgo'dan boşanmadım"

Tuğçe Kazaz "Yorgo'dan boşanmadım"

Tuğçe Kazaz yakın bir arkadaşına, "Yorgo'dan boşanmadım" dediği öğrenildi. Üç yıl önce Yunalı oyuncu Yorgos Seitaridis'e ilk görüşte aşık olan ve bu aşk uğruna din değiştirerek evlenen Tuğçe Kazaz'ın, eşinden boşandığı iddia ediliyor. Bir ayı aşkın bir süredir İstanbul'da bulunan ve Suadiye'de ailesiyle birlikte kalan Tuğçe Kazaz, evliliğiyle ilgili sorulara yanıt vermekten...
  4. Tuğçe Kazaz, evliliğiyle ilgili sorulara yanıt vermekten kaçınıyor.

Tuğçe Kazaz, evliliğiyle ilgili sorulara yanıt vermekten kaçınıyor.

Tuğçe Kazaz yakın bir arkadaşına, "Yorgo'dan boşanmadım" dediği öğrenildi. Üç yıl önce Yunanlı oyuncu Yorgos Seitaridis'e ilk görüşte aşık olan ve bu aşk uğruna din değiştirerek evlenen Tuğçe Kazaz'ın, eşinden boşandığı iddia ediliyor. Bir ayı aşkın bir süredir İstanbul'da bulunan ve Suadiye'de ailesiyle birlikte kalan Tuğçe Kazaz, evliliğiyle ilgili sorulara yanıt vermekten kaçınıyor.
  5. Tuğçe Kazaz Boşanıyor

Tuğçe Kazaz Boşanıyor

sevgilisi uğruna dinini değiştiren Tuğçe Kazaz bu seferde çok sevdiği uğruna dininden vazgeçtiği eşinden ayrılma aşamasında... TUĞÇE KAZAZ’IN ÜÇ YASAKLI SÖZCÜĞÜ! BOŞANMA AŞAMASINDA OLDUĞU YUNAN EŞİ YORGO SEİTARİDİS’LE GÖRÜŞMEK VE DURUMLARINI NETLEŞTİRMEK İÇİN ATİNA’YA GİDEN TUĞÇE KAZAZ, SON DÖNEMDE YAPTIĞI RUHANİ AÇIKLAMALARLA DİKKAT ÇEKİYOR.... Kazaz’ın son açıklaması, kullanmayı...

Sayfayı Paylaş