gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Din öğretmeni öğrencisine aşık oldu

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Din öğretmeni öğrencisine aşık oldu. Aralarındaki yaş farkı da cabası. Ancak ikili hiçbir şeye aldırmıyor.
    İngiltere’nin Goldsithney kasabasında, bir din öğretmeni, 16 yaşındaki öğrencisi Jessica Anderson ile evlenme kararı aldı.
    Bu ilişki ada basınında geniş yer buldu. Aileleri bu ilişkiye tepk gösterdi. Aynı şehirde yaşayan kızın ailesi evlerini satılığa çıkardı.

Resmi olarak evlenmek için genç kızın 18 yaşına girmesini bekleyecek olan 50 yaşındaki öğretmen Clive Richards, o zamana kadar birlikte yaşayacaklarını açıkladı. ​

Kendini ‘Benim öğrencimken aramızda birşey yoktu, herşey ben okuldan ayrıldıktan sonra başladı’ diyerek savunan Richards, bu evlilikle beraber 4. defa dünya evine girmiş olacak. İki oğlundan 14 yaşında olanı da, çiftle aynı evde yaşıyor.​

Clive Richards, aldıkları tepkilerin çoğunun olumlu olduğunu belirtti. Gelin adayı Jessica ise e-mail yoluyla haber verdiği ailesinden gerekli desteği bulamadı. Aynı şehirde yaşayan aile, bu kararı öğrendikten sonra evlerini satılığa çıkarttı. Sıradışı çift, genç kızın hamile olduğu veya beyni yıkandığı iddialarını ise yalanladılar.​

internethaber.com​

Din öğretmeni öğrencisine aşık oldu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. öğrenci öğretmen diyalogları

öğrenci öğretmen diyalogları

öğrenci öğretmen diyalogları hocam hani bi daha konusursak atacaktiniz? +bak bi kelime daha edersen atarim. -tamam ben de tam onu diyodum iste, e hadi. +cik disari. -peki hocam. oh be. +otur yerine. vazgectim. itoglit. ne yapsak olmuyo buna. ne pis bi herifmis be. evladım, o dudağının altındaki şey nedir öyle? - sakaaal..* - berbere gidiyosun. - hocam zengin ettiniz elin adamını. - kaçtı...
  2. Öğrenci Gözüyle Öğretmen - Öğretmenim

Öğrenci Gözüyle Öğretmen - Öğretmenim

öğrenci gözüyle öğretmen öğrenci gözüyle öğretmen kompozisyon çocuk gözünde öğretmenime kompozisyon ÖĞRETMENİM "Öğrenci gözüyle öğretmen" adlı yarışmada birincilik ödülü alan yazı. Ben bir öğretmen çocuğuyum. İlk öğretmenim de annemdir. Öbür çocuklar gibi okula başlarken yabancılık çektiğimi söyleyemem. Yaşamım okulda başlamıştı. Ancak okula başlamamla yeni bir sorun önüme...
  3. Rehberlik öğretmeni ve öğrenciler

Rehberlik öğretmeni ve öğrenciler

Bu diyaloglar bana okul yıllaırmı ve özellikle rehberlik öğretmenimizi ahtırlattı.Ufak tefek bir bayan hocaydı kadın bıkmıştı artık bizden 26 yaşındaydı ama bize''sizin bu saçma sapan durumuzlarınız üyzünden kendimi 56 yaşında gibi hissediyorum''diyordu yazık yaaa:D:D:Dbizde abartıyorduk ama yaa:D İşte sizlere rehberlik öğretmeni ve öğrecilerinin arasında geçen komedi diyalogları sunuyorum:D...
  4. Öğrencilerin İstediği Öğretmen Profili...

Öğrencilerin İstediği Öğretmen Profili...

1. Çocuk ruhundan ve psikolojisinden anlamalı, 2. Her hareketiyle öğrencilere örnek olmalı, 3. Öğretimden çok eğitime yer vermeli, 4. Etkileyici ve akıllıca konuşmalı, 5. Yazısı okunaklı olmalı, 6. Çağdaş, sosyal, güncel olmalı 7. Öğretmeyi seven, öğrenmeyi sevdiren bir kişi olmalı, 8. Öğrencisiyle uyum içinde, tatlı sert olmalı 9. Olaylara zaman zaman öğrenci gözüyle bakabilmeli, 10....
  5. bi öğretmen öğrencisine aşık olabilirmiii????? acil cvpppp meleklerm

bi öğretmen öğrencisine aşık olabilirmiii????? acil cvpppp meleklerm

bi öğretmen öğrencisine aşık olabilirmiii????? öğrencisine aşık olan öğretmen hocam bana aşık öğrenciye olmak öğretmenim bana öğrencisine olan bayan öğretmen sadece merakkkkkk

Sayfayı Paylaş