gebe
  1. sorumvarbenim

sorumvarbenim Forum Okuru

Dini açıdan Gerdek gecesi ile ilgili bir pozisyon var mı

Konu, 'Cinsellik Mekanı' kısmında sorumvarbenim tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım lütfen kızmayın ve darılmayın. Hoş şimdiki bayan arkadaşlarım herşeyi biliyor ama ben köylük bir yerde yaşıyorum. Anneler de herşeyi her zaman anlatamıyor. Nası olacak diyorum olacak işte diyor. Net olarak bana şu bu yapılacak demiyor. Ben görücü usulü ile yakında dünya evine gireceğim. İslam ile ilgili gerdek gecesinde alınacak ya da yapılacak bir pozisyon var mı ? Özür dilerek utanarak soruyorum. Cevaplandırırsanız sevinirim. Benim durumumda olan diğer insanlara da hayır yapmış olursunuz.

Saygı ve sevgilerimle...

Dini açıdan Gerdek gecesi ile ilgili bir pozisyon var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kar ile ilgili şiirler var mı ?

kar ile ilgili şiirler var mı ?

Kar ile ilgili karın güzelliğini anlatan şiirler var mı ?
  2. Berat Gecesi İle İlgili Hadisler de paylaşır mısınız

Berat Gecesi İle İlgili Hadisler de paylaşır mısınız

Merhaba arkadaşlar sizden benim için Berat Gecesi İle İlgili Hadisler paylaşmanızı rica ediyorum daha doğrusu tüm islam alemi için paylaşmanızı rica ediyorum:)
  3. Emniyet kemeri ile ilgili slogan var mı ?

Emniyet kemeri ile ilgili slogan var mı ?

Kızlar bana acil olarak oğluşum için emniyet kemerinin önemini ve ehemmiyetini anlatan güzel ve anlamlı sloganlar gerekmekte bu hususta bana yardımcı olacak melecik arkadaşlarıma şimdiden teşekkür eder saygılar sunarım. Tşk.
  4. e-reçete ile ilgili bilgi var mı

e-reçete ile ilgili bilgi var mı

Bu sabah tvde artık kağıt reçete kullanılmayacağını e-reçete kullanılacağını duydum. Nedir bu haberin içeriği, bilginiz var mı ?
  5. Doğum izni ile ilgili bir bilginiz var mı ? Bu yeni yasa çıktı mı acaba?

Doğum izni ile ilgili bir bilginiz var mı ? Bu yeni yasa çıktı mı acaba?

Son günlerde doğum izni ile alakalı acaba bildiğiniz yada bir haber sitesinde okuduğunuz yeni bir izin yasası çıktımı. Doğum izni ile ilgili değişikliklerden haberi olanlar yazabilirlerse sevinirim.

Sayfayı Paylaş