gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dini Anlamlı Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dini Anlamlı Sözler arıyorum bu konuda bilgi ve örnekler içeren bir sayfa açmanızı rica ediyorum hanımlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dini Anlamlı Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlamlı sözler

Anlamlı sözler

ganlamlı sözler Öyle bir ömür geçir ki,herkes ağlasın öldüğünde sen mutlulukla gülümse... sabırlı,şefkatli,bağışlayıcı ol... eninde sonunda bütün servetin sensin... görmeye çalış ki, bütün pisliğine ve kalleşliğine rağmen dünya yine de insanoğlunun biricik güzel mekanıdır... Hayat seyretmek değil,yaşamak yaşamaksa,inanın okumak... okumak...okumak... ya öğreten olacaksın bu dünya da ya...
  2. Dini İsim Arıyorum ( Anlamlı Olacak )

Dini İsim Arıyorum ( Anlamlı Olacak )

bebeğime isim lütfen ama dini isim olcak bebeğime lütfen ama dini olacak mrb ben yiyenıme ısım arıyorum belınay ısmı hosuma gıttı anlamı cennette peygamber çiçeği anlamına geliyor fakat bazı yerlerdede kuranda boyle bır ısımyoktur yazıyo aydınlatırsanız sevınırım
  3. Anlamlı dini kısa güzel sözler burada

Anlamlı dini kısa güzel sözler burada

İyiliği gizlemek, kötülüğü gizlemekten daha üstündür. (Ebu Bekir Ferra) Bilmediklerimi ayağımın altına alsaydım başım göğe ererdi. (İmam-ı Azam) İnsan, alışkanlıklarının çocuğudur. (İbni Haldun) Herkes herkese bir lokma şey verebilir ama boğaz bağışlamak, ancak Allah’ın işidir. (Mevlana) Güzel söz söyleyen, kimseden kötü söz işitmez. (Firdevsi) Bir şeyi bulunmadığı yerde aramak, onu...
  4. Çok güzel  Dini Anlamlı Sözler kısa

Çok güzel Dini Anlamlı Sözler kısa

Dini Anlamlı Sözler kısa Dini Anlamlı Sözler facebook Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda sizerle ile ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz ile çok güzel dini anlamlı sözleri paylaşıyoruz. Buyrun ister Facebook sayfanızda isterseniz mesajlarınızda yazın bu sözleri Melek'lerim. İyiliği gizlemek, kötülüğü gizlemekten daha üstündür. (Ebu Bekir Ferra) Bilmediklerimi ayağımın altına...
  5. Anlamlı Sözler

Anlamlı Sözler

Anlamlı Sözler Selam kızlar sizden çok anlamlı ve güzel sözler yazmanızı bekliyorum bu sözleri face de ya da msn de kullanacağım.

Sayfayı Paylaş