gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dini Atasözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dini Atasözleri arıyorum biri yada birileri duysun sesimide bana dini atasözleri yazsın.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dini Atasözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. atasözleri

atasözleri

İnanç, göremediklerine inanmaktır. Bu inancın ödülü ise, inandıklarını görmektir. Eti tadan çoban köpeğinden hayır gelmez. Eskiye rağbet olsaydı bit pazarına nur yağardı. Cesaret zafere...
  2. Bilgisayar Atasözleri

Bilgisayar Atasözleri

BİLGİSAYAR ATASÖZLERİVirus, ferman dinlemez. Virus bulaşa bulaşa yayılır. Vakitsiz kilitlenen bilgisayarı resetlerler. Az veren "sabit disk"ten, çok veren "boot"dan Bir PC'nin nesi, iki PC'nin network'u var. Arayan virusunu de bulur , truva atını da. Virusunu söylemeyen anti-virusunu bulamaz. Şifreni söyleme dostuna, o da söyler dostuna. Bu dahil pek çok cümle...
  3. Kızılderili Atasözleri

Kızılderili Atasözleri

melek ve şeytan ile ilgili atasözü kaprisle ilgili sözler kapris ile sözler Allah' ın kelimeleri meşe yaprağı gibi sararıp düşmez: cam yaprağı gibi ilelebet yeşil kalır. Arkamda yürüme, ben öncün olmayabilirim. Önümde yürüme, takipçin olmayabilirim. Yanımda yürü, böylece ikimiz eşit oluruz. Aşkı tanıdığında, Yaratıcı'yı da tanırsın. (Fox Kabilesi) Bir başkasının kabahati hakkında...
  4. Dini atasözleri ve anlamları

Dini atasözleri ve anlamları

Dini Atasözleri nelerdir dini atasözleri ve anlamları Herkese hayırlı günler diliyor ve bu yazımızda dini güzel sözlere yer veriyoruz Melek'ler. Dini atasözleri ve anlamlarını merak eden tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. Allah bir kapıyı kapatırsa ötekini açar İşi büsbütün bozulan, bir çıkmaza düşen insan karamsarlığa kapılıp Yüce Allah`tan umut kesmemelidir. Çünkü Allah...
  5. Yabancı Atasözleri

Yabancı Atasözleri

Yabancı Atasözleri istiyorum sizden varsa açıklamalarınıda yazarsanız çok sevinirim.

Sayfayı Paylaş