gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dini bayramlarda neler yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ülkemizde bulunan dini bayramları nasıl yaşarız, bu bayramda insanlar neler yaparlar. Neler adettir tam olarak yapılması gerekenler ve ( eskiden ) şimdi yapılanları yazabilir misiniz.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

dini bayramlarda neler yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. milli bayramlarda neler yapılır

milli bayramlarda neler yapılır

Ülkemizde kutlanılan milli bayramlarda insanlar neler yaparlar ve bu bayramları niçin kutlarlar. Neler hissedilir bu bayramlarda. Tşk.
  2. 2013 Dini Bayramlar

2013 Dini Bayramlar

2013 Dini Bayramlar hangi günlere denk geliyor kızlar takvimi varsa bilgi verin.
  3. Dini Bayramlar 2013 takvimi

Dini Bayramlar 2013 takvimi

Dini Bayramlar 2013 2013 Dini Günler Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce bire misafirimiz 2013 yılında ki dini günlerin hangi günlere denk geldiğini sormuş ve bizden 2013 dini takvim rica etmişti. Biz de bu yazımızda 2013 dini takvimi sunuyor ve 2013 yılı dini günleri merak edenleri bu sayfamıza davet ediyoruz.
  4. Ramazan Bayramında Neler Yapılır bilgi verir misiniz

Ramazan Bayramında Neler Yapılır bilgi verir misiniz

Merhaba kızlar. Oruç ayına az kaldı ve Ramazan Bayramı telaşı da şimdiden düşünülüyor bizimkiler bayramda gidilecek yerlerin listesini bile yaptılar:) Sizden de Ramazan Bayramında Neler Yapılır diye bilgi istiyorum yani yapılması gerekenler nelerdir?
  5. Ramazan Bayramında Neler Yapılır Kısaca bilgi verin

Ramazan Bayramında Neler Yapılır Kısaca bilgi verin

Merhaba arkadaşlar 1,5 ay kaldı Ramazan Bayramına ve ben şimdiden tüm islam ülkelerinin Ramazan Bayramını kutluyor ve Suriye de ki savaşa ve tüm dünya savaşlarına son versin inş. Ayrıca sizden Ramazan Bayramında Neler Yapılır Kısaca bilgi istiyorum.

Sayfayı Paylaş