gebe
  1. siyahinci50

siyahinci50 Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    28
    eşim ve çocuklarımın oldu heryerde yaşarım

dini ibadetlerini yapmayanlara,yapanlarada saygı duymayanlara itirazım var

Konu, 'İtirazım Var Asabiyim Ben' kısmında siyahinci50 tarafından paylaşıldı.

ahh ahh bu toplum nereye gidiyor ,neler oluyor böyle?:cry: sevgili melekler sizlerinde bildiği gibi mübarek RAMAZAN ayındayız,dün işten gelirken gördüklerim asabımı çok bozdu.:rtfm:eşimle işten çıktım evimize gidiyorduk trafik ışıklarında durduk yolun karşısı duraktı durakta bir genç sigara içiyordu yanında da 2 _3 genç daha vardı sigara içen onlarada ikram etti onlarda alıp içmeye başladılar ,azcık ilerde su içenler ve cips yiyenler bunların hepside genç insanlar,taşı sıksalar suyunu çıkarırlar ama allahın emri ve 11 ayın sultanı ramazan orucunu tutmuyorlardı (tutmuyorlarsa neden göz önünde yiyorlar )eskiden gençlerin saygısı vardı oruçlulara karşı şimdi nerdeee?rabbim islah etsin .hem günahı bilmiyorlar hemde saygıları yok,bu toplum nasıl bir ahir zamana gidiyor RABBİM ıslah etsin...[​IMG].AMİNN

CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    çok haklısın incim artık saygıda kalmamış allah korkusunu geçtimm daha geçenlerde bende buna benzer bir konu açmıştım eski ramazanlar çok başkaydı diye gerçektende başkaymışş alalh evlatlarımızı salih eylesinn

siyahinci50 bunu beğendi.
  3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Gerçektende zaman ahhir zamanı kimsenin kimseye saygısı kalmamış.. Ve ben anladım ki artık insanlar orucu tutmamak için gerçekten cok gerekcelere sahiipler.. Yok basım agrıyo yok miğdem yok cok sıcak yok bilmem nee... Acaba atalarımız çöl sıcaklarında nasıl tutmuşlarki.. Hadi tutmuyorsun hepimiz biriz bari saygıdan ortalıkta yiyip içme...

siyahinci50 bunu beğendi.
  4. buseee23

buseee23 Forum Okuru

siz orç tutuyorsnz diye biz mi susuz kalalm ama ? hem bu ülkede herks msülüman olmak zorunda mı ? izmirde hiç olmaz böyle şeylr mesela

5. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113
    Özellikle oruç nefsine ve iradene sahip olma işidir. İbadetle paranın kimde olduğunu Allah bilir diye bir söz vardır. Bazen hiç ummadığınız kişilerin evlerin de nasıl ibadet yapıp namaz kıldığını sadece Rabbim bilir. Bu tür şeyler bana göre Allah ile kul arasında kalmalı yapılan hayır ve ibadetler deşifre edilirse bir anlamı olmaz diye düşünüyorum.
    Herkes ahiret de kendi yaptığı sevap ve günahlarla sorguya çekilecek kul kulu yargılayamaz...İnananlar olduğu kadar elbette inanmayanlarda vardır ama Kuran' da denildiği gibi"İnanmayanların vay haline"....

dini ibadetlerini yapmayanlara,yapanlarada saygı duymayanlara itirazım var konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. itirazım var

itirazım var

parayla arkadaşlığı insanlığı şerefini satanlara itirazım var olmaz olsun böyle insanlar elbet layınızı bulacaksınız ayşe bacı önce sen!!!:nono:
  2. Rober Hatemo - İtirazım Var

Rober Hatemo - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadere İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin sillesine hayatın cilvesine Dertlerin cümlesine itirazım var Yarım kalan sevgiye şu emanet gülmeye Yaşamadan ölmeye itirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum Ben hep ezilmeye mecbur muyum İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  3. Müslüm Gürses - İtirazım Var

Müslüm Gürses - İtirazım Var

İtirazım var bu zalim kadare İtirazım var bu sonsuz kedere Feleğin cilcesine Hayatın silvesine Dertlerin cümlesine İtirazım var Yarım kalan sevgiye Şu emanet gülmeye YAşamadan ölmeye İtirazım var Ben hep yenilmeye mahkum muyum? Ben hep ezilmeye mecbur muyum? İtirazım var bu yalan dolana Benim şu dertlere ne borcum var ki Tuttu yakamı bırakmıyor Benim mutlulukla ne zorum var ki Bana cehennemi...
  4. benimde itirazım var kardeşim..

benimde itirazım var kardeşim..

neden insanlar verdiği sözde durmuyorlar yaaaaaaaaa..yada yapamayacakları şeyler hakkında neden söz veriyorlar....bak asabileştim en sonunda...
  5. Müstehcen türk dizilerine itirazim var..

Müstehcen türk dizilerine itirazim var..

Herkesin bildigi malum diziler.Gercekten artik diziler aile ortaminda izlenecek gibi olmadi.Dizi yapimcilari ve buna eyvallah diyen kanal sahipleri kendinizi dizginleyin artik....Lütfen böyle dizileri izlemeyin,cocuklariniza izlettirmeyin.

Sayfayı Paylaş