gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dinimizde kadının hakı nedir

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

erkek karısına nasıl davranmalıdır.kadının hakları nedir.erkek karısının üzerine haksız yere sadece zevki için evlenirse kadın ne yapmalıdır

dinimizde kadının hakı nedir konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kadın Hakları

Kadın Hakları

kadın kadın haklarının kabulü cumhuriyet döneminde kadınlara verilen haklar cumhuriyet dönemi hakları döneminde hakları Kadın hakları ve kadınların erkeklerle eşitliği konusunda geçen asırdan itibaren batı ülkelerinde ve toplumlarında yoğun mücadelelerin verildiği ve özellikle Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere' nin bu mücadelelerin en şiddetlilerini yaşadığı bilinmektedir. Ülkemizde,...
  2. Hak dinler nelerdir

Hak dinler nelerdir

Hak dinler nelerdir bu konuda bilgi bekliyorum Arkadaşlar hak din sadece islam dini midir bana hak dinleri sayacak arkadaşımız yok mu
  3. Hak dinler hangileridir ve Hak dinlerin gayesi nelerdir

Hak dinler hangileridir ve Hak dinlerin gayesi nelerdir

Hak dinler hangileridir Hak dinlerin gayesi nelerdir Hak dinler nelerdir Merhaba Melek'lerim bu sayfamızda yine misafirimizin sorusu üzerine hak dinler hakkında merak edilen tüm bilgilere yer veriyor ve konuyla ilgili soruları yanıtlıyoruz. Hak Din, Allah'ın peygamberleri vasıtasıyla gönderdiği dine denir. Bu din, tevhit esasına dayanan İslâm dinidir. İlk peygamberden itibaren bütün...
  4. dinimizde kadına dayak atmakla ilgili bildikleriniz nedir

dinimizde kadına dayak atmakla ilgili bildikleriniz nedir

kızlar üzülerik ifade etmek istiyorum ki kocam bana dayak atıyor. bu yazdıklarımı da ondan gizli gizli yazıyorum. Evleneli 2 yıl oldu haftada bir kez kesinlikle bana bir bahane bulup dayak atıyor. Yüzüme vuruyor. Ölmek istiyorum. Ama itikatli bir kadınım dinime sarılmak istiyorum onun içinde kapandım geçenlerde de kapdım diye dövdü beni 2 tane kızım var. Ayrılamıyorum da maddi gücümde yok....
  5. EVLENEN KADININ HAKLARI NELERDİR?

EVLENEN KADININ HAKLARI NELERDİR?

evlenen kadının hakları nelerdir,evlenen kadının tazminat hakları nelerdir,işçi kadın evlenirse ne olur,dul aylığı alan kadın evlenirse ne olur,yetim aylığı alan kadın evlenirse ne olur,işçi kadının evlenmesi hak doğururmu,çalışan kadının evlenirken sahip olduğu haklar hakkında bilgiler Çalışırken evlenen kadının ayrı hakları var, yetim aylığı alırken evlenen kadının ayrı hakları ve evlenme...

Sayfayı Paylaş