gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

dinle bak senin için bu şarkı!!!

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

2. DarkAngeL

DarkAngeL *MaWinin kankası Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dinle bak senin için bu şarkı!!!
    ben senin herzaman takipçinim adminim sen hiç meraklanma:) ellerine sağlık canım benim.. bana değilmi bu şarkı!!!!:)

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: dinle bak senin için bu şarkı!!!

emegine saglik....

dinle bak senin için bu şarkı!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bu hikâye senin için!

Bu hikâye senin için!

Bu hikâye senin için! ’Anlamak’ kelimesini sözlüklerden çıkartıp elimle dokunacağım kadar somut hale getirdiğin ve yüreğime yerleştirmeme yardım ettiğin için... ’Anlamak’ ve ’anlaşılmanın’ en güzel denilen sevişmeleri kıskandırdığını bildiğin ve bana da öğrettiğin için... Durum ne olursa olsun, dilinde bu kadar güzel bir ’özgürlük’ şarkısıyla yaşayabildiğin için... Senin için......
  2. Kargo - Al Bu Şarkı Senin Olsun

Kargo - Al Bu Şarkı Senin Olsun

al bu gözler,yine senin olsun al bu kalbim,yine senin olsun al bu sözler,yine senin olsun al bu eller,yine senin olsun ben senin kölenim sen benim efendim al bu şarkı yine senin olsun dans et benimle dans et benimle
  3. Bu Yürek  Senin İçin Atar.!

Bu Yürek Senin İçin Atar.!

Çok güzel melekler sizinlede paylaşmak istedim..Çok etkilendim.. Bu Yürek Sen'in İçin.. Ya İlahi, bu yürek Sen'in için Sana yanmak ister.. Öyle yanayım ki.. Ya İlahi.. Sevdan geceleri uykumu bölsün, günün aydınlığında gafleti silsin.. Her halde Seni arayım, her halimle Seni bulayım.. Her kapının anahtarı Sen de Ya İlahi.. Sana gelen tüm kapıları arala, sessizce süzülüp...
  4. Jehan Barbur'dan Dinle Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda

Jehan Barbur'dan Dinle Şarkısının Sözleri Bu Sayfamızda

Jehan Barbur Dinle Şarkı Sözleri Jehan Barbur Dinle Sevgili melekler, daha önce Dalyan Deltası şarkı sözlerini paylaştığımız Jehan Barbur Dinle Şarkı Sözleri ile bu sayfamızda sizlerleyiz... Durma durdukça kısılır sesin Yorma olmayacaklara kendini Bilme bildikçe acır insanın içi Ve bu iç dediğin içtikçe var olmaz ki Söyle nereye kadar tutabilirsin kendini Böyle sımsıkı ve...

Sayfayı Paylaş