DiNLE EY YURDUM ERKEĞİ

PaSikA

Yeni Üye
Üye
DiNLE EY YURDUM ERKEĞİ
ey ey yavrularım dinle yavrularım ilahisi dinle
Bir kadınla yıllarca flört edilmez,

Evlilik lafı ağzınızdan çıktı mı, kadın bekletilmeye gelmez,

Kadın eğer "evliliğe henüz hazır değilim" diyorsa bilin ki; sizle evlenmekten çoktan vazgeçmiştir,

Sevgilinize evlenme teklif ettikten sonra süreniz maksimum bir yıldır.
Nikâhı kıydınız kıydınız, kıymadıysanız kıyarlar gülüm.

"Aşkım bitti" mazeretine sığınan kadın, % 1.500 başkasına âşıktır, bunu böyle bilin.

Pekiiii? Lastik gibi uzamış, ama bir türlü evlilikle sonuçlanmamış ilişki nasıl biter?
Daha doğrusu Kadın, abimize pasaportunu nasıl verir?
Malumunuz uzun ilişki, bağımlılık yaratmış ve oturmuş düzendir.
Kadın kısmı eğer itilip kakılmamışsa, sevdiği erkekten kolay kolay vazgeçmez.
Hele ki yıllarca emek verdiği sevdiği adamın sefasını, başka bir hatun kişinin sürmesini hiç kaldıramaz.
Onun için de ne demiştik?
Kadın güçlenmeden erkeği şutlamaz demiştik...
Özetler bitti, şimdi kaldığımız yerden devam...

Uzun ilişkisinden yeni bir sevgili bulmadan çıkan bir kadın varsa beri gelsin.
Ancak bu yeni erkek, ufak ufak güçlenen kadının yanında eski erkeğe göre para, ün, yakışıklılık, kariyer açısından daha güçlü olmalıdır.
Çünkü kadın kısmı korunduğunu bilmek, kendini güvence içinde hissetmek, attan inip, eşeğe binmemek taraftarıdır.

Bir de aşklarının hatırına, yıllar yılı;
"küçük dağları ben yarattım" ...
...kılıklı sünepe adamlarının ağız kokusunu çeken kadınlar vardır.

İşte bu kategorideki kadınlar eğer;
"Şimdi gel de gör beni, bambaşka biri, topladım kalbimin her köşesini, ardından ağlayan o zavallı kız nerde şimdi" ...
.. havasına girerlerse intikamları acı olur.
Tabii bunun için kadının ayakları üzerine duruyor olması lazımdır.
Parasını cebine koyan, kimseye ihtiyacı olmayan bu kadın, bu durumda mutlaka statüsü kendinden düşük bir adamı isteyecektir.

Eeee?!!! Biraz da o duruma hâkim olmalı
Bu arada eski sevgili büyük ihtimalle "Beni bunun için mi terk etti?" diye yolunacaktır
(valla acımamak lazım, beter olsun).

Pekiiii ..!! Ya kadının terk etme süreci nasıl başlar?
Yani terk edecek kadın neler yapar?
Kadının içine ayrılık kurdunun düşmesi, adamın yan çizmeye başlamasına müteakip, bir türlü gerçekleşemeyen evlilik meselesinin ya da adamın başka cephelerde de fingirdemeye başlamasının ardından, olayların dallanıp budaklanmasıyla başlar.
Yani yüzde doksan böyledir.
O yüzden erkek milleti; tutamayacağınız vaatlerde bulunmayın, bizim de canımızı sıkmayın!
Kadın milletinin ilgisizliğe asla tahammülü yoktur.
Saçını boyattığında, kilo verdiğinde, ojesini başka renkte sürdüğünde, hatta yaptığı yemekte ki baharatın nev'i değiştiğinde bile fark edecek, iltifatta kusur etmeyeceksiniz.
Hele hele doğum günü, yıldönümü tipi kutlamaları atladınız mı yandınız.
"Önemli değil" dese bile, kadının beyninde bunları özenle ve istinasız kaydeden bir çip (yonga) bulunur.

Ha..!!! Ayrıca unutmadan; Kadın, sarılmak, öpülüp koklanmak "canım, tatlım, balım" kıvamında sözcükler duymak ister!
Kadını ihmal etmek, itip kakmak, "Sen de ne işe yararsın ki" gibi seviyesiz cümleler kullanmak, başka kadınlarla fingirdemek, kadına ilgisiz kalmakta başlıca erkeği şutlama sebeplerindendir...

Çok mu zor?
Keyfiniz bilir şekerim!
Çekirge bir zıplar, iki zıplar, üçüncüde gözünüzün yaşına bakmazlar, sizi kapının önüne koyarlar

alıntı

Cevap: DiNLE EY YURDUM ERKEĞİ

ayy çok güzelmiş hee :D bi bayanla birlkte olmadan once düşünsünler bayçokbilmiş erkeklerimiz
yüreğine sağlık canım çok ii yazı

Nikâhı kıydınız kıydınız, kıymadıysanız kıyarlar gülüm.
hele şu cumle :D :zafer:

Cevap: DiNLE EY YURDUM ERKEĞİ

çok güzel bir paylaşım emeğine sağlık canım

Geri