gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dinle sevgili güzel sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam melekler, bu dinle sevgili dizisinde çok güzel sözler var bu sözleri benimle paylaşabilir misiniz lütfen.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dinle sevgili güzel sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dinle Sevgili Şarkı Sözleri

Dinle Sevgili Şarkı Sözleri

dinle sevgili, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Fox ekranlarında yayınlanan ve oldukça beğeni toplayan dizinin sevilen müziğini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Hangi masal geçti başından Hangi ilklimde kaybettin gölgeni Pencere önü çiçeği gibi Yalnız mı kaldın yoksa kalabalıklarda Bu şehirde bir ben vardım dinle sevgili Bu adamı...
  2. ''Dinle Sevgili'' Dizisinin Şarkı Sözleri

''Dinle Sevgili'' Dizisinin Şarkı Sözleri

dinle sevgili, dizisi, konusu, şarkı sözleri, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Dinle sevgili dizisinin güzel kelimelerle bezenmiş duygu yüklü şarkısının sözleri aşağıda melekler :) Ah ne zormuş bitsin demek Hala severken seni Dudaklarını öpmemek Bir yabancı gibi Bilirsin ayrılık konusunda İyi değiliz ikimiz de Bir kıvılcım yeterdi her zaman Koşup geri dönmemize Değmesin...
  3. en güzel dini sözler

en güzel dini sözler

en güzel dini sözler 2012 en güzel dini sözler anlamlı dini sözler Dini sözlerin hepside elbette ki en güzel olan sözlerdir ve anlamıda en anlamlı olan sözlerdir. Ama biz yinede diyoruz ki en güzel dini sözler burada Melek'ler. İsteyene en güzel dini sözler 2012 sözleri aşağıda arkadaşlarım. İyiliği gizlemek, kötülüğü gizlemekten daha üstündür. (Ebu Bekir Ferra) Bilmediklerimi...
  4. Sevgilime Çok Güzel Sözler

Sevgilime Çok Güzel Sözler

Sevgilime Çok Güzel Sözler Merhaba kızlar sizden sevgilim için çok güzel romantik sözler rica ediyorum
  5. Dini Güzel Aşk Sözleri

Dini Güzel Aşk Sözleri

Dini Aşk Sözleri Mesajları Dini Güzel Aşk Sözleri Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda siz üyelerimiz için ve bizi ziyaret eden sevgili misafirlerimiz için, dini aşk sözlerini paylaşıma açıyoruz. Sanat için soyunana alkış tutan eller, Neden ALLAH için giyinene zulmeder ? Bildiğin 3 şeyden 2sini kendin yap, 3.yü ben senin için Allahtan isterim. (S.A.V.) Nefsimi Yendiğim Tek Yerdir...

Sayfayı Paylaş