gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dinle sevgili lodos çarptı şarkısı sözleri vs var mı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dinle sevgilide lodos çarptı isimli bir şarkı var bu şarkının sözleri lazım bana kim söylüyor yardım edin bana

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Dinle sevgili lodos çarptı şarkısı sözleri vs var mı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tolga Korel Salak Şarkısını bilen var mı sözleri vs

Tolga Korel Salak Şarkısını bilen var mı sözleri vs

Tolga Korel aynı zamanda beste vs de yapıyormuş, acaba bu korelin Salak isimli şarkısını duyan var mı sözlerini bilen melekler.
  2. Tuğba Özay Üç Nokta Şarkısı Sözü sözleri var mı

Tuğba Özay Üç Nokta Şarkısı Sözü sözleri var mı

Tuğba Özay'ın seslendirdiği Üç Nokta isimli şarkısının sözü yada sözlerinin yazılmasını istiyom sağolun varolun
  3. Dinle Sevgili Şarkı Sözleri

Dinle Sevgili Şarkı Sözleri

dinle sevgili, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar. Fox ekranlarında yayınlanan ve oldukça beğeni toplayan dizinin sevilen müziğini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Hangi masal geçti başından Hangi ilklimde kaybettin gölgeni Pencere önü çiçeği gibi Yalnız mı kaldın yoksa kalabalıklarda Bu şehirde bir ben vardım dinle sevgili Bu adamı...
  4. Dinle sevgili güzel sözleri

Dinle sevgili güzel sözleri

Selam melekler, bu dinle sevgili dizisinde çok güzel sözler var bu sözleri benimle paylaşabilir misiniz lütfen.
  5. ''Dinle Sevgili'' Dizisi ''Lodos Çarptı'' Şarkısının Sözleri

''Dinle Sevgili'' Dizisi ''Lodos Çarptı'' Şarkısının Sözleri

lodos çarptı kim söylüyor dinle sevgili, dizisi, lodos çarptı, şarkısı, sözleri, videosu, ile ilgili bilgiler burada melekler LODOS ÇARPTI Söyleyemem halimi. Sormadan bilen yok. Kimsenin çilesini. Kimse çekmez gerek yok. Boşa konuşup kendimi. Daha fazla üzmeye. Anlatmaya gerek yok. Aşka boyun eğmeyip. Ağlaya ağlaya gidiyorum bu şehirden. Lodos çarptı yaş değil süzülen gözlerimden....

Sayfayı Paylaş