gebe
  1. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113

Dinle Sevgili Şarkı Sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

dinle sevgili, şarkı sözleri, resimleri, hakkında bilgi için yazımıza buyrun arkadaşlar.

Fox ekranlarında yayınlanan ve oldukça beğeni toplayan dizinin sevilen müziğini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Hangi masal geçti başından
    Hangi ilklimde kaybettin gölgeni
    Pencere önü çiçeği gibi
    Yalnız mı kaldın yoksa kalabalıklarda
    Bu şehirde bir ben vardım dinle sevgili
    Bu adamı küllerinden baştan yarattın
    Cam kırıkları üzerimden beni kurtardın
    Bir kuşun kanadında göğe çıkardın
    Son sevgili olur musun kırık dökük kalbimin
    Son gördüğüm olur musun ayrılırken dünyadan
    Son sevgili olur musun kırık dökük kalbimin
    Son gördüğüm olur musun ayrılırken dünyadan

Dinle Sevgili Şarkı Sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dinle sevgili güzel sözleri

Dinle sevgili güzel sözleri

Selam melekler, bu dinle sevgili dizisinde çok güzel sözler var bu sözleri benimle paylaşabilir misiniz lütfen.
  2. ''Dinle Sevgili'' Dizisinin Şarkı Sözleri

''Dinle Sevgili'' Dizisinin Şarkı Sözleri

dinle sevgili, dizisi, konusu, şarkı sözleri, nelerdir, ile ilgili bilgiler burada melekler Dinle sevgili dizisinin güzel kelimelerle bezenmiş duygu yüklü şarkısının sözleri aşağıda melekler :) Ah ne zormuş bitsin demek Hala severken seni Dudaklarını öpmemek Bir yabancı gibi Bilirsin ayrılık konusunda İyi değiliz ikimiz de Bir kıvılcım yeterdi her zaman Koşup geri dönmemize Değmesin...
  3. ''Dinle Sevgili'' Dizisi ''Lodos Çarptı'' Şarkısının Sözleri

''Dinle Sevgili'' Dizisi ''Lodos Çarptı'' Şarkısının Sözleri

lodos çarptı kim söylüyor dinle sevgili, dizisi, lodos çarptı, şarkısı, sözleri, videosu, ile ilgili bilgiler burada melekler LODOS ÇARPTI Söyleyemem halimi. Sormadan bilen yok. Kimsenin çilesini. Kimse çekmez gerek yok. Boşa konuşup kendimi. Daha fazla üzmeye. Anlatmaya gerek yok. Aşka boyun eğmeyip. Ağlaya ağlaya gidiyorum bu şehirden. Lodos çarptı yaş değil süzülen gözlerimden....
  4. Dinle sevgili dizisi son sevgili olurmusun şarkısının sözleri lazım

Dinle sevgili dizisi son sevgili olurmusun şarkısının sözleri lazım

Dinle sevgilide çalan son sevgili şarkısı var bilmiyorum biliyormusunuz arkadaşlarım bu şarkının bana sözleri lazım varsa paylaşırsanız çok makbule geçecek. Teşekkür ediyorum.
  5. Dinle Sevgili Cihan Güçlü Ama Şarkısının Sözleri

Dinle Sevgili Cihan Güçlü Ama Şarkısının Sözleri

dinle sevgilide çalan Ama şarkısı sözü Dinle Sevgili Cihan Güçlü Ama Şarkısının sözleri Sevilerek takip edilen Dinle Sevgili dizisinin fon müziklerinden Cihan Güçlü'nün seslendirdiği Ama şarkısının sözlerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Çek desen elimi çekemem Daha desen kolumu veremem Zaman desen önümü göremem… Ama Geçmişin desen çıkamam içinden Sana hesap soramam bu yüzden Bir...

Sayfayı Paylaş