gebe
  1. ceyda--

ceyda-- Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Bölüm Yazın Bakalım Kızlar

Konu, 'Melek Oyunları' kısmında ceyda-- tarafından paylaşıldı.

şuan ne dinliyorsanız o şarkıdan bir bölüm yazın kızlar :) İlk ben başlayayım :D varlığın tiryakisi yokluğunun delisiyim,beni senden mahrum etme gözlerinin hastasıyım :D:D:D ali atay'ın dizide söylediği güzel bir şarkı tesadüfen duydum ve hayran kaldım :D sıra sizde kızlar :D

Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Bölüm Yazın Bakalım Kızlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şu An Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle...?

Şu An Dinlediğiniz Şarkıdan Bir Cümle...?

Başlıktanda Anşılacağı Gibi Herkes Şu An Dinlediği Şarkıdan Bir Cümle Yazsın... Şarkıcının İsmiyle Birlikte...Yabancıda Olabilir... ben değilim sana şarkılar yazan ben değilim sana ağlayan :blah:
  2. DinLediğiniz Şarkının İçinden Bi CümLe :)

DinLediğiniz Şarkının İçinden Bi CümLe :)

DinLediğimiz şarkının içinden bir cümLe yazaLım :) Benimle kal! Hevesim kursağımda takılı kaldı Gözlerim telaş timsali her ölende ağladı Sagopa Kajmer - Monotonluk Maratonu
  3. Asker kızından güzel bir yazı ...

Asker kızından güzel bir yazı ...

Neden?Neden ben bu gurbet ellerdeyim? Neden burda dogdum,burda büyüdüm? Allahim isyan etmek gibi olmasin ama dayanamiyorum. Az önce koca bayragimi ellerimle bagrima basarak,Mehmetcigin söyledigi „Zap Suyu“ Siirini dinleyerek cama dogru yürüdüm... „Vatan & Bayrak“ diyor siirde. Oysa ben Vatanimdan uzak baska ellerdeyim. Bayragim özgürce dalgalanmiyor buralarda. Yabanci...
  4. şarkıyla cevapla bakalım

şarkıyla cevapla bakalım

ben başlatıyorum kızlar sizlerde sarkıya sarkıyla cevap yollayın zorla tutamam gidene yol yakısır ask bir kalp yarasıdır zaman la unutulur senle ayrıldık ne denirki hayırlısı gönlümün kapısını yeni bir ask calabilir:orkide:
  5. Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözü yazın kızlar

Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözü yazın kızlar

Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözü lazım bana bu şarkının sözlerini bilen varsa lütfen bana da yazsın Sercan Ayrılıkla Ben Şarkı Sözlerini :)

Sayfayı Paylaş