gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dinlemenin kuralları nelerdir ?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım hangi amaçla olursa olsun uymamız gereken kuralların olduğundan bahsediliyor. Peki bu kurallar nelerdir. Yani karşıdaki dinlediğimiz kişiye neler yapmalıyız yada nasıl davranmalıyız ?

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

dinleyicilerle göz teması kurmak,noktalama işaretlerine dikkat ederek okumak ve ses tonumuzu önemli yerlerde yükseltmek.
    NOT:hepsi bu kadar değildir bunlar en bilinen kurallardır.

Dinlemenin kuralları nelerdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dinlemeyi Sevdiğiniz Müzik Türleri Nelerdir?

Dinlemeyi Sevdiğiniz Müzik Türleri Nelerdir?

müzik türleri nelerdir türkiyedeki müzik türleri nelerdir türk çeşitleri uluslararası Melekler, siz hangi müzik türlerini dinlemeyi seversiniz? Çok geniş bir yelpazede cevap verebilirsiniz. En fazla 3 seçenek işaretleyiniz lütfen. :)
  2. Yemekte servis kuralları nelerdir?

Yemekte servis kuralları nelerdir?

garson kuralları garsonluk kuralları garson servis servis garsonun bilmesi gerekenler Servisi evin hanimi yapıyorsa, sağında oturan bayandan başlanır. Servisi garson yapıyorsa, servise ev sahibinin sağında oturan bayandan baslar, soldan devam eder, en son ev sahibine servis yapar. Garsonun elinden hiç bir şey alınmaz. Garsondan bir şey istenecekse alçak sesle istenir. Tatlı servisinden önce...
  3. basketbol oyun kuralları nelerdir

basketbol oyun kuralları nelerdir

basketbol oyun kuralları nelerdir kızlar baskete başladım ama önceden yani sizlerin vereceği bilgilerle kendimi daha da iyi geliştirmek istiyorum
  4. Hentbol Kuralları Nelerdir

Hentbol Kuralları Nelerdir

Hentbol Kuralları Nelerdir kızım Hentbola yazıldı sizden ona yardımcı olacak Hentbol Kuralları Nelerdir diye yazmanızı rica ediyorum:)
  5. yüksek sesle müzik dinlemenin cezası var mı varsa nedir ?

yüksek sesle müzik dinlemenin cezası var mı varsa nedir ?

Üst komşum beni hayattan bezdirdi, yüksek sesle müzik dinliyor, laftan da anlamıyor, acaba şikayet etsem yüksek sesle müzik dinlemenin cezası var mı ?

Sayfayı Paylaş