gebe
  1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

Dinle'n Kork

Konu, 'Komik Resimler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

Evet arkadaşlarım yaz geliyor... Bildiğiniz gibi yaz eğlenceleriyle meşhurdur ve bu eğlencelerin arasında çeşitli festivallerde vardır. Şimdi size bir festivalin taıtımını yapıcam Dinle'n Kork

FANTAZİ PARK/RESORT DA yapılacak olan festivalimiz iki gün sürmektedir.

Festivalde yer alacak şarkıcılar Ceylan Emrah Alişan ve aşağıda posterde gördüğünüz isimlrden oluşmaktadır

Not: Konserde yanınızda bulundurmanız gerekenler ; kösele ayakkabı, tesbih, siyah ceket, lacivert pantolon vs...

Sponsorlar : Korkbank Dürümdurak Çemişkezek Belediyesi

Herkese iyi eğlenceler dilerim(!)

Tabi eğlenebilirseniz:D:D:D

Son düzenleme: 17 Nisan 2009
Dinle'n Kork konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. korkun bızden

korkun bızden

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Benim korkum ölüm değil

Benim korkum ölüm değil

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. İncittiğiniz İnsanin Bedduasindan Korkun...

İncittiğiniz İnsanin Bedduasindan Korkun...

bedduadan nasıl kurtulunur beddua dan kurtulmak bedduadan kurtulmak Efendimiz (sas) Hazretleri redde uğramayacak üç duadan söz eder. Bu üç duayı da şöyle sıralar: 1- Ana babanın çocukları hakkındaki duaları. 2- Misafirin ev sahibi hakkındaki duası. 3- Mazlumun zalim hakkındaki duası. İşte bu üç duaya ehemmiyet vermeli, bu duaların bedduaya dönüşmemesine dikkat etmelidir. Aksi halde...
  4. korkunuzu yenecek dua

korkunuzu yenecek dua

1900 kere okunan dua cumartesi okunan dilek duası cumartesi duası duaları 1900 defa dua fe in tevellev fe kul hasbiyellahu la ilahe illa huve aleyhi tevekkeltu ve huve rabbul arsil aziym ben bu duayı çok korktuğum zaman okudum ve etki etti o korkum gitti arkadaslar.aksamları yatmadan 7 kez sabahları kalktığımda 7 kez okudum.bazı yerlerdede şöyle birşey duydum cumartesi günleri 1900 defa...

Sayfayı Paylaş