gebe
  1. MissFee

MissFee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Dinner İn The Sky - Gökyüzünde Yemek...

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında MissFee tarafından paylaşıldı.

dinner in the sky

Afiyet olsun...

2. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Dinner İn The Sky - Gökyüzünde Yemek...
    Evet bir örneğini de 2 gün önce haberlerde izledim. Türkiye'de İstanbul Boğazı manzarasında yemek:)

3. mislinay

mislinay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    39
    Ödül Puanları:
    0

havada yemek yemek hoş olabilir ama düşme korkusu ne olacak insan biraz tedirgin olur yaa:)
    emeğine sağlık canım

4. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

waooowwww adrenaline bak sen.müthiş bir heyecan olsa gerek ama benim yükseklik korkum var heralde ben kesinlikle yapamam.yaparmıyım acaba?cıks yok yok yapamam ben almim alanada mani olmayayım:D

Dinner İn The Sky - Gökyüzünde Yemek... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. the rasmus-in the shadows

the rasmus-in the shadows

Oh, oh Oh, oh No sleep, no sleep until I`m done with finding the answer Won`t stop, won`t stop before I find a cure for this cancer Sometimes I feel like going down and so disconnected. Somehow I know that I`m haunted to be wanted I`ve been watching, I`ve been waiting, in the shadows, for my time. I`ve been searching, I`ve been living for tomorrows, all my life. Oh, oh Oh, oh In the...
  2. A Bark in the Dark

A Bark in the Dark

İlgilenenler için kaliteli bir "room escape" yani kaçış oyunu... Buradan
  3. InCoGnItUs: Asleep in the Deep

InCoGnItUs: Asleep in the Deep

Biraz zor bir kaçış oyunu. Kolay gelsin hanımlar. Buradan
  4. insan eti yemek

insan eti yemek

Rüyasinda bir insanin etinden yedi-gini gören, onun malindan yer. Rüyasinda kendi etini yedigini gö-ren büyük mala, servete kavusur. Bir insanin etini istahla yedigini ve kopardigi yerlerden kan aktigini gören, istemeden büyük ser-vete sahip olur. Asilmis, kesilmis, bogulmus gibi azaplara ugramis birinin etini yedigini görmek, onun malindan elde etmeye delildir. Diger bir ifadeye göre de...
  5. Bahçemdeki Ateş Böcekleri / Fireflies in the Garden (2008)

Bahçemdeki Ateş Böcekleri / Fireflies in the Garden (2008)

Vizyon tarihi: 14 Kasım 2008 Yönetmen: Dennis Lee Senaryo : Dennis Lee Görüntü yönetmeni: Daniel Moder Tür: Dram Yapım: ABD 2008 120 dakika (Renkli) Dil: İngilizce Yarı otobiyografik bir hikaye olan "Bahçemdeki Ateş Böcekleri" aşkın karmaşasını ve bir ailenin parçalanışını dokunaklı bir şekilde anlatıyor. Duygusal açıdan kaba ve dominant karakterli baba Charles, Üniversite...

Sayfayı Paylaş