gebe
  1. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0

Dior 2010 2011 Kış Bot Modelleri

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında $ul€ tarafından paylaşıldı.

Dior’un 2010 2011 kış defilesindeki bot ve çizmelerin topukları oldukça uzun. 2010 2011 kış sezonunda uzun modeller yine kullanılacağı için bu sezonun indirimden faydalanabilirsiniz. Botlardaki toka detayları 2010 2011 kış sezonunda da sıklıkla kullanılacak. Prada defilesindeki uzun triko çoraplardan sonra, Dior’da konçlar da önümüzdeki kış sezonu modası hakkında bize tüyo veriyor.

2. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    emeğine sağlık canım

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    ilginç ve iddialı modeller birkaçtane beğendim bidenem saol

4. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    sen sağol kanki:kiss:

5. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    süperler ya icim gitti :D

6. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Bu kış için bende topuklu düşünüyordum çok hoşlar

7. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    allahım yarabbim ya ne rahatsız edici bot bunlar hay allahım ben hayatta topuklu giyemem ya bu ne bu ne :D:D:D:D emeğine sağlık cnm :d:D bazıları gözel :D

Dior 2010 2011 Kış Bot Modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2010 Kış Bot Modelleri

2010 Kış Bot Modelleri

2010 bot modelleri bot modelleri 2010 kısa kış modası kış Kış geldi gelicek artık bot ve çizmeler vitrinlerdeki yerlerini almaya başladı...Özellikle pantolanlarla şık durabileceğini düşünüyorum ben bu botların eğer sizde benim gibi düşünüyorsanız ver tercihinizi çizmeden değilde kısa bottan yana kullanıyorsanız 2010 Kışlık Bot Modelleri hoşunuza gidicektir meleklerim :tik:
  2. 2010 Kış Örgü Bot Modelleri

2010 Kış Örgü Bot Modelleri

bot çeşitleri bot modelleri ğğğğğğ ğğğğğ örgü modelleri örgü yapılışı Bu kış örgü botlar çok moda arkadaşlar...Şimdiden birçok bayanda görüyoruz...Gerçekten örgü botlar çok güzel duruyorlar ama ne kadar kullanışlı oldukları tartışılır... Yağmurlu karlı havalarda giyemeceğiniz örgü botları sadece kuru havalarda giyerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz... Şimdi geçelim örgü bot modellerine :tik:...
  3. Chiristian Dior 2010/2011 Sonbahar Kış Couture Koleksiyonu

Chiristian Dior 2010/2011 Sonbahar Kış Couture Koleksiyonu

seçil giyim 2011 kış seçil giyim 2011 Couture koleksiyonu Chiristian Dior'un şimdiye kadar en renkli koleksiyonudur diyorum. Meleklerim bu koleksiyon abartısız cıvıl cıvıl. Görünce zaten şaşıracaksınız. Ayakkabı olarak da açık ve oldukça şık ayakkabılar seçilmiş. Kıyafetler, günlük hayatta evimize alıp giydiklerimizden değil ama bu koleksiyon bambaşka. İzlemesi bile insana zevk veriyor. Her...
  4. 2010-2011 sobahar kış çanta modelleri

2010-2011 sobahar kış çanta modelleri

çanta isimleri canta marka isimleri Bu sene bizi harika çantalar bekliyor melişlerim.Vogue 2010-2011 sonbahar kış çanta modelleri ile ilgili bir koleksiyon hazırlamış. Üzerinde fiyatlar ve markaların isimlerini barındıran koleksiyonu sizlerle paylaşmak istedim .Umarım beğenirsiniz.
  5. 2010-2011 kış sezonu için kazak modelleri

2010-2011 kış sezonu için kazak modelleri

Havalar iyice soğudu. Kalın kazaklar dolabımızda yerlerini aldı. Ama eskilerinin yanına 1-2 tane de yeni eklemek lazım değil mi. İşte size örnek olacak yepyeni kazak modelleri.

Sayfayı Paylaş