gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

dipteyim ben

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

En kederli yıldız kayarken Dilek tutmuşum Bir keder seansında cesedimi bulmuşum
    İlacım olabilirmişsin
    Adını bilmediğim
    Bekledim gelmemişsin yorgunmuşsun
    En kederli yıldız kayarken
    Dilek tutmuşum
    Bir güz yağmurunda gözlerimi unutmuşum
    Zaman geçmiş geç kalmışız birbirimize
    Aşk neymiş
    Sevmek yok
    Bu yüzden buğuludur
    Kıyısından yaşamayı seyrettiğim pencerem
    Bu yüzden buğuludur
    Ama hep buğuludur
    Görmekten sıkılmış gözlerim
    Dipteyim ben dipteyim

dipteyim ben konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Ben Kendimi Gülün Dibinde Buldum

Hüseyin Turan - Ben Kendimi Gülün Dibinde Buldum

Ben kendimi gülün dibinde buldum Ben kendimi gülün dibinde buldum Kuru kuru sevda imiş sarardım soldum Sevda bir düş imiş kendime yordum Ay karanlık gece vurdular beni Yarin çevresinde sardılar beni Değirmen deresi bölük kadınım bölüktür İçerde ciğerim delik kadınım deliktir
  2. Davut Güloğlu - Cehennemin Dibi

Davut Güloğlu - Cehennemin Dibi

Seviyorum allahım seviyorum vallahi Şu gencecik yaşımda eridiğim yetmez mi Durma söyle anana Başına kurşun döksün Şu gencecik uşağada Birazcık torpil geçsin Kız ananın eline Elalemin diline Cehennemin dibine dibine Atsınlar beni atsınben yine kaçacağım Alıp seni koynuma Vallahi billahi tillahi saracağım
  3. Beyaz kalenin dibinde taş ben olsaydım

Beyaz kalenin dibinde taş ben olsaydım

beyaz kalenin dibinde kalenin dibinde taş ben olsaydım kalenin dibinde taş ben olsaydım gelene gidene gidene gidene yoldaş olsaydım gelene gidene gidene gidene yoldaş olsaydım bacısı güzele gardaş olaydım kalk gidek meyhana hana ya çek hana hana ya mey hana hana ya baba gönlüm eylensin kalk gidek meyhana hana ya çek hana hana ya mey hana hana ya baba gönlüm eylensin yarın hakkın divanında...
  4. Sıvılardaki Dip Basıncın Incelenmesi

Sıvılardaki Dip Basıncın Incelenmesi

DENEYİN AMACI: Sıvıların dip basıncını deneyle görmek. HAZIRLIK SORUSU: Sıvı tarafından cisme uygulanan basınç sıvı yüzeyine yakın yerde mi, yoksa derin yerde mi daha çok etkilidir? Nedenlerini araştırınız. 1.iki ucu...
  5. okyanus dibindeki dünyadan kareler

okyanus dibindeki dünyadan kareler

okyanus manzaraları okyanus altı resimleri

Sayfayı Paylaş